Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Tak jak w temacie poszukuje jakiś nausznych słuchawek do gier bd to głównie (COD4). Moja karta dźwiękowa nie jest niczym dobrym (przynajmniej tak mi się wydaję) jest to jakis Realtek HD audio. Mój budżet to 200 zł. Myślałem o jakis AKG K512,K514 lub Creative tactic alpha.

 

ale czekam na wasze wypowiedzi ;).

 

@edit Dostane dzisiaj jakas odpowiedz ? :)

Edytowane przez Balsam1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz dźwiękówki to bierz Tactic Alpha (tam masz fajną kartę na USB w zestawie). Mam, używam, chwalę. W tej cenie bardzo fajne słuchawki. Jedyny ich minus to kiepska wytrzymałość, trzeba się z nimi dość ostrożnie obchodzić. Z bardziej muzycznych możesz rozważyć KOSS UR-40, ale tu już przydałaby się jakaś dźwiękówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Realteku HD ciężko coś poradzić. Słuchawki za 30-40zł zagrają, ale im wyżej tym dźwięk może być gorszy. Słuchawki wyciągną same szumy, nie będzie basu. Na początek radziłbym kupić choćby Xonara DX (lub D1, w zależności od wejścia)i wtedy można myśleć o dobrych słuchawkach. Sam mam teraz Realteka HD i nie ma słuchawek które zagrają na nim dobrze (może poza a4tech hs100, ale to niska półka). Kombinowałem już z SRS HD Audio i innymi "ulepszaczami", ale nie da się z niej wyciągnąć fajnego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Realteku HD ciężko coś poradzić. Słuchawki za 30-40zł zagrają, ale im wyżej tym dźwięk może być gorszy. Słuchawki wyciągną same szumy, nie będzie basu. Na początek radziłbym kupić choćby Xonara DX (lub D1, w zależności od wejścia)i wtedy można myśleć o dobrych słuchawkach. Sam mam teraz Realteka HD i nie ma słuchawek które zagrają na nim dobrze (może poza a4tech hs100, ale to niska półka). Kombinowałem już z SRS HD Audio i innymi "ulepszaczami", ale nie da się z niej wyciągnąć fajnego brzmienia.

Nie mam zamiaru kupowac nowej karty dzwiekowej. W szczegolnosci ze teraz musze kupic : sluchawki , myszke i karte graficzna. Chce dobrac dobre sluchawki do 200 zl do tej kart dzwiekowej.Pozatym nie jestem wymagajacym sluchaczem. Ta karta mi wystarcza w szczegolnosci ze mam teraz sluchawki Panasonica RP-HT225 i nie narzekam ale jack sie zepsul. Pozatym planuje kupic cos bardziej do gier i mniej do muzki. Edytowane przez Balsam1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności