Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] AKG K 403 czy PHILIPS SHS 8200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakup słuchawek i nie wiem na jakie się zdecydować. Do tej pory używałam zwykłych do usznych więc jestem w tym nowa.<_<

Zależy mi na lekkich i niedużych nadających się do autobusu i na rower i wolałabym żeby muzyka nie wyciekała do pomieszczenia.

Czy słuchawki z tematu się nadają? Jakie jeszcze polecacie tak do 150zł?

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki player? K403 są otwarte (albo półotwarte), będzie wyciek. Do 150zł z nauchów Cresyn HP500, Panasonic HTX7, używane K518DJ, używane (niby da się nówki znaleźć) CAL. Sporo zależy od grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to CAL! bierz lub zobacz na te cudeńko:

http://allegro.pl/creative-aurvana-dj-stan-idealny-unikat-i1636272867.html

 

Powodzenia :)

Aurvana DJ ponoć są kiepskie. A CAL... nie każdy player je wysteruje. No i mi osobiście na przykład mimo opinii wszędzie głoszonych CAL się średnio podobają. Więc nie musi być taki pewniak.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

Słucham muzyki z telefonu, mam nokie n8, będą się nadawać?

;)

Duży wyciek jest z K 403?

 

Jako posiadacz k403 poczułem się zobligowany odpowiedzieć na to pytanie ;]

Otóż wyciek będzie taki jak we wszystkich innych otwartych konstrukcjach, tzn dosyć spory tym bardziej na wyższych poziomach głośności.

Ponadto posiadałem wymienione przez ciebie philipsy, jak dla mnie podobny poziom tylko znacznie cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności