Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne + odtwarzacz mp3 do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od kilku dni noszę się z zamiarem zakupu słuchawek nausznych oraz odtwarzacza mp3. Preczytałem już kilka testów i opinii tychże produktów jednak nadal nie wiem co mnie najbardziej zadowoli. Na słuchawki i mp3 mam 400zł. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki słucham głównie reegae, muzyka lat 70',80'oraz rap. Było by miło gdyby słuchawki dobrze tłumiły odgłosy z zewnątrz( dojeżdzam do pracy komunikacją miejską więc ten aspekt były porządany). Słuchawki byłyby również podłączne do komutera stacjonarnego i laptopa( muzyka,filmy a także gry - cs). Póki co moją uwagę zwróciły słuchawki AKG K518Dj oraz Cale a z odtwarzaczy mp3 Cowon E2. Jakie połączenie było by najlepsze w tej cenie? Proszę o porady.

 

PS. W przyszłym tygodniu udaję się do Saturna oraz sklepu mp3store w Łodzi, więc mam nadzieję, że będę miał możliwość odsłuchu tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności