Skocz do zawartości

jaki ipod najleprzy


Polak

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Zastanawiam się nad wyborem ipod'a jednak nie wiem jaki model i generacje wybrać. Do tego poszukuję odpowiednich słuchawek.

Co do ipod'a to odpada shuffle. Nano fajny ale 1-2G podobno najlepiej grają ale sa trudno dostępne powyżej 2gb w dobrym stanie. Classic/Video 5/5,5G byłby najleprzy ale ceglasty jak nie wiem co. Touch, hmm niby 1g najlepij gra z touch'ów ale zamula jak nie wiem co i zjechane są wszystkie egzemplarze.

Do touch'a się przekonałem najbardziej bo by miłą wszystko co trzeba, muzyka, filmy internet i gry więc nie musiał bym nosić telefonu i ipod'a bo mało dzwonie i smsuje, czego nie mogę powiedzieć o nano i classic. Dużo słucham muzyki i nie wiem który z tych odtwarzaczy zagra najlepiej, a może inny odtwarzacz lub inna generacja zagra równie dobrze lub lepiej.

Do tego potrzebuje słuchawki i zastanawiam się na następującymi modelami:

1. Sennheiser HD 380 Pro

2. Audio-Technica ATH-T500

3. AKG K518 DJ

4. CAL!

5. Shure SRH 240

Na koniec mam pytanie które słuchawki z jakim odtwarzaczem/ ipod'em zgraja się najlepiej(z i bez niego).

Z góry dziękuje za pomoc i jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ok dzięks za odpowiedź co prawda trochę czasu minęło i zakupiłem już ipod'a i słuchawki ale mimo wszystko dzięki za chęci

 

To chociaż bys powiedział co kupiłes i jak ci to pasuje.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ipod'a video 80GB i shure srh240 co w rocku i metalu bardzo mi się podoba, a teraz dokupiłem meizu m6 4GB SP żeby mniej dysk w ipodzie się niszczył jak jestem w szkole ale już nie jest taki fajny w tych gatunkach co nie znaczy ze jest zły w innych.

 

 

Zawsze można wsadzic karte CF, owszem troche kosztuje ale masz ipoda zawsze ze soba:)

A czy 80gb zawsze potrzeba ? Jesli ci meizu nie pasuje wymień go na ipoda 5g i wsadz CF,

Patrz moja sygnatórka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ipod'a i meizu. Ipod jest do domu i na dłuższe wyjazdy a meizu jak wiem że będę chodzić i ipod był by narażony na wstrząsy. Co do CF to rozważałem taką opcje bo chciałem zrobić imod'a ale koszty mnie przerastają a 80GB zawsze się przyda, aktualnie mam 20GB muzyki a jeszcze nie zapełniłem go wszystkimi moimi piosenkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności