Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do Clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory korzystałem z połączenia Clip+ - RE2. Wczoraj jednak przerwał mi się chyba przewód tuż przy jacku i prawa słuchawka przestała grać. Oczywiście będę próbował je naprawić, ale pomyślałem jednocześnie, że po blisko 2 latach może warto zmienić RE2, zwłaszcza że nie byłem z nich do końca zadowolony. Dlaczego? Głównie ze względu na mikrofonię i przeciętną izolację. Teraz doszło do tego wykonanie przewodu (kiedyś czytałem o tym, że lubi się uszkodzić po jakimś czasie, więc w dodatku nosiłem je w etui). Dźwięk jest świetny, szczególnie za tę cenę, ale czasem mam wrażenie, że w moim przypadku nie warto wydawać zbyt dużo na samo brzmienie, ponieważ w mieście czy w pociągu (sic) nie usłyszę tych wszystkich detali. Dlatego też zastanawiam się nad kupnem słuchawek, które będą wolne od minusów, które dostrzegłem w RE2.

 

Zależy mi więc na:

- jak najmniejszym efekcie mikrofonowym,

- dobrej izolacji,

- porządnym wykonaniu (chyba że 1,5 roku to normalna żywotność słuchawek do zestawów przenośnych w tej cenie),

- wygodzie - nie chcę, żeby słuchawki wypadały z łatwością podczas biegania.

 

Muzyki słucham różnej, z naciskiem na szeroko pojętą (klubową) elektronikę i rocka (progresywnego i indie), ale brzmienie może być neutralne. Takie zresztą było chyba w kombinacji RE - Clip+ bez używania EQ. Pułapu cenowego nie podaję, bo chciałbym rozważyć jak najwięcej wariantów. Nie szukam jednak słuchawek, które dla Clipa będą po prostu zbyt dobre, podobnie jak do słuchania na zewnątrz.

 

Z tego, co zdążyłem się na razie zorientować, PL30 powinny spełniać kryteria.

Edytowane przez hmac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych pomysłów? :)

 

Myślę nad kupnem Etern albo czegoś od MEE. M2 i M9 są dobrze wykonane, szczególnie jak za tę cenę, ale nie wiem, jak z microphonics. Najbardziej podoba mi się A151, ale to nowość na rynku, w dodatku chyba o neutralnej sygnaturze, więc pewnie nie zgra się z Clip+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności