Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nietypowe nauszne może ktoś miał ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję słuchawek zamkniętych, nausznych o w miarę ciepłym brzmieniu, fajnie by było jakby bass był ogarnięty :rolleyes:

I znalazłem oto kilka dość mało znanych modeli i tu pytanie do Was: "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ?"

Nie chcę niczego drogiego bo to ma być mobilny sprzęt. Oto moje propozycję:

Sennheiser HD202

PIONEER SE-MJ2

JVC HA-G101 - no te są "średnio" mobilne

PIONEER SE-MJ21

Cresyn C512H

http://allegro.pl/sluchawki-senic-okazja-super-cena-nowe-i1587756657.html coś takiego jeszcze znalazłem, ale tu już NIE wiem nawet co to za firma ;p

AKG K414P

WESC OBOE GOLDEN

I to by było na tyle macie inne typy pisać śmiało. Fajnie by było jakbym dziś podjął decyzję :)

Póki co najbardziej przekonany jestem do Pioneerów mj21 i akg k414p, ale może macie lepsze pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie nieznane... więc tak tyle ile wiem:

Sennheiser HD202 - kicha

PIONEER SE-MJ2 - ponoć znośne, acz pisała mi to osoba dla której to były bodaj pierwsze lepsiejsze ciut słuchawki także...

JVC HA-G101 - no te są "średnio" mobilne - grom wie co to

PIONEER SE-MJ21 - to chyba to samo co MJ2 tylko kolor inny

Cresyn C512H - niedługo wysyp recek Cresynów, jak coś to warto podpytać w mp3store o odsłuch

http://allegro.pl/sl...1587756657.html - wyglądają jak Skullcandy Hesh, stawiam na lipę

AKG K414P - ciut stary model, mocno ciepłe, wszedł następca K404

WESC OBOE GOLDEN - taka mocno dizajnersko-applowo-urbanowa marka, ale jak to gra to chyba nikt nie pisał

 

Edit:

W ogóle to ile chcesz wydać? Źródłem ma być shuffle? Która generacja?

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 gen no i głównie na nim słuchać będę z tych słuchawek. Nie oczekuję jakiejś spektakularnej jakości bo to na ulicę mają być słuchawki, stacjonarny sprzęt to inna bajka ;]. Ważne dla mnie, żeby były nauszne, mobilne no i jako-tako izolowały. Nie za dużo chciałbym wydać tak do 100, no chyba, że jakaś super okazja to 150 :)

Wygląd poniekąd też istotny, właśnie takie WESC'e mi się podobają, ale za bardzo info nie mogę złapać o nich więc nie zaryzykuję ;) coś takiego jeszcze znalazłem :

PHILIPS HP400

Audio-Technica ATH-ON300

UR20

kc-25

Edytowane przez szithappens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności