Skocz do zawartości

Creative Zen Xtra - Parę pytań i czy w ogóle warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dawno mnie tu nie było bo i problemów z audio brak ale wczoraj trafiłem na ciekawą okazję tzn znajomy ma do sprzedania Creative Zen Xtra wersję 60GB i pomyślałem dlaczego nie?

 

Niestety zakup nie obejdzie się bez problemów standardowo bo sprzęt jest goły. Mam tylko pudło i pokrowiec. Pal licho kabel usb bo tego mam całą szafę ale jaka ładowarka do tego wchodzi nie orientuje się ktoś?

 

Stawiam na to cudo:

http://allegro.pl/creative-zasilacz-ladowarka-zen-i1579041782.html

 

Więc drogi sprzęcior to nie będzie ale zerknąłem na baterię i wygląda identycznie jak batki ze starszych nokii :D Nie da się tego jakoś podładować?

 

Swoją drogą ile wart jest teraz taki zen? Nie ustaliłem jeszcze ceny ze sprzedawcą a nie chciałbym działać na niekorzyść ani jednej ze stron :)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutralna, otwarta konstrukcja słuchawek. Ten Zen tworzy wspaniała scenę. Jakiś czas temu miałem okazję posłuchać wersji 20GB. Cudo. Bardzo muzykalny sprzęt. I bardzo dobry zakup. Gratuluję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... mam go już 4 lata z hakiem gdzieś. Kupiłem go jakoś w 2giej klasie liceum chyba :D

 

Ale to tylko 2GB. Dobre 2GB ale ja lubię sobie strzelić czasem muzykoterapię a zazwyczaj to różne kawałki. 2GB to trochę mało :/

 

Nie ma ktoś sterowników bądź czegoś do tego zena bo mój win7 nie chce się z nim bliżej zapoznać. Sam odtwarzacz widzi w panelu sterowania ale już w moim komputerze nie wykrywa odtwarzacza w ogóle.

 

Płytka z softem jest niestety jakieś 60km stąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowy odtwarzacz muzyki w ubuntu 10.10 ma wtyczkę dla odtwarzaczy widocznych w systemie jako urządzenia MTP - można kopiować muzykę, przeglądać zawartość, odtwarzać prosto z odtwarzacza etc. oczywiście nigdy tego nie wypróbowałem, bo nie mam takiego odtwarzacza...

 

niestety stara strona creative już nie istnieje i nie wiem czy da się jeszcze gdzieś znaleźć ostatni firmware dla zena xtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano stronę creativa na którą trafiłem stąd jużnie działa... czyżby pozostało mi czekać na płytkę?

 

Linuxa nie mam i mieć nie będę raczej bo:

a ) nigdy nie miałem i pewnie solo nie ogarnę

b ) nie widzę większego sensu biorąc pod uwagę moje korzystanie z pc

c ) mam win7 działający bez problemów ogólnie choć "przypadkowo mogłem stać się ofiarą fałszywego oprogramowania"

 

Wychodzi na to, że wymienię tylko jacki na moich cal i koss porta pro na neutriki i na tym skończę chwilowo przygodę z wymianą sprzętu. Opłacę sobie tylko czynsz do przeprowadzki a jak już się zabunkruję to pomyślę o jakimś sensownym stałym audio. Pora się może w końcu ustatkować:P

Edytowane przez Fenwind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności