Skocz do zawartości

SANSA CLIP +PL 11 CZY PL12 ? A MOŻE COŚ INNEGO ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam lubie czytać wasze forum i wiele się z niego dowiedziałem :)

 

Chce zakupić sanse clip 1 GB ( taka wielkosc pamieci w zupelnosci mi wystarczy ponieważ w kolko krece sie wokol 50 utworów . wiecej nigdy nie miałem na telefonie bo do tej pory to on był moim odtwarzaczem przenośnym ;p wiec znudzi sie to wywalam utwór wsadzam coś nowego itd wiec potrzebuje tylko ok.250 mb pamieci) przechodząc do setna sprawy. Poczytałem tu pare recenzji , testów , połączeń i chwalicie sobie połącznie sansy ( która cieplo gra , cieplej od tej z plusem) z słuchawkami PL11 soundmagica ;p

 

i teraz kilka pytań czy te połączenie naprawdę dobrze gra ?

czy jak kupie PL12 duzo spiepsze potencjał tego odtwarzacza ?

uwielbiam białe słuchawki a takie PL 12 w mp3store w gdansku są , bo tam bede kupował cały sprzęt .

PL 11 SA SREBNE . ZLOTE , NIEBIESKIE I CHYBA CZERWONE i sprawa polega na tym czy wiele sobie zaszkodze kupujac białe PL12 jesli tak kupie PL11 BO WYGLAD TO SPRAWA DRUGORZĘDNA , WAZNY JEST DZWIEK ALE BIALE SLUCHAWKI BARDZIEJ MI SIE PODOBAJA ;P

 

bo żadnych innych dobrych sluchawek do sansy w tej cenie nie kupie prawda?

 

DZIEKUJE ZA POMOC :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pl12 nadaja sie ?

 

stwierdziłem ze pl 12 beda w sam raz .

 

 

PL12 to najbardziej uniwersalne słuchawki serii PL.

Oferują zrównoważoną charakterystykę, oraz bardzo dużą przestrzeń.

Dobry bas, naturalny środek, oraz czysta góra, w połączeniu z ogromną dynamiką, sprawiają iż ten model sprawdzi się w praktycznie każdym gatunku muzyki i zagra bardzo dobrze każdym odtwarzaczem.

Bardzo dobry wybór dla osób szukających czegoś pomiędzy PL11 a PL18.

 

 

opis mowi to ze jesli zabraknie mi basu podkrece eq a jakbym mial pl11 to nei wiem czy daloby rade cokolwiek zmienic . i tak slucham trance , rock , hip hop . wielkich łupanek tatanki na codzien nie slucham .

 

popieracie moj zakup PL12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie sansa clip juz jest zakupiona .

 

przypominam jest to model bez + !!!!

czyli gra ciepło itd.

 

oryginalne słuchawki są tragedią nie dość ze douszne to jeszcze słabej jakości .

 

pytanie bo 4 jade do mp3store w gdansku i musze wybrać pomiedzy 2 mozliwosciami . pomozicie :)

 

PL11

PL12

 

juz bylem pewny zakupu PL12 ale obawiam sie za malej ilosci basu to mojego trance i hip hopu dlatego mysle nad PL 11 .

 

moze ktos opisac te dwa polaczenia ?

Edytowane przez MirzeJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Clipa z PL12, tzn. awaryjnie. Na tipsach piankowych jest miła podstawa basowa, niezła średnica - fajnie intymnie brzmią wokale. Natomiast góry jest mało - no ale to taka kategoria cenowa, że konkurencji chyba brak i tutaj nikt nie popisze się wiernym oddaniem brzmienia talerzy, nie mówiąc już o dzwonkach. W tej cenie powiedziałbym, że to dobre, bardzo dobre połączenie. Zaskakuje scena.

 

W załączniku pasmo przenoszenia PL12 - na piankach jest więcej basu, ma lepsze wypełnienie.

01.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ci poradził do clipa SM pl10

mam takie zestawienie i wg. mnie bardzo dobrze grają

raczej są dostępne w mp3store(napisz do gościa na gg to ci powie)

są tańsze od pl11 i pl12 to jeszcze ci na comply wystarczy i bedziesz miał gites słuchaweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz posluchac dla mnie takiego czegos ?

 

Need To Feel Loved (Adam K and Soha Vocal Mix) bede wdzieczny:) ps. dam ci link na priv :)

 

nie chce kupic kota w worku .

 

kupilem pl11 . w piatek chyba bedą :)

 

za duzo basu to obnize w eq a jak to nie pomoze to sprobuje z innymi .

 

ale dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje sansa plus pl11

 

teraz kolega mowi ze dla niej wylewa sie bas itd. co mu polecicie . slucha trance ale lubi umiarkowany bass.

 

jest w stanie kupic PL 10,11,12,13,18,20,21 co z tej 7 najlepiej podpasuje do sansy clip starej bez plusa aby bylo cieplo do trance ale nie wylewająco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności