Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Budżetowe (100zł) nauszne słuchawki do chłod


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Poszukujemy wraz z dziewczyną (strasznie wybredna) nausznych słuchawek w cenie do 100zł, które będą grały z touchem. Przeglądnęliśmy aukcje i raczej nic ciekawego nie przykuło naszej uwagi, no ale nie wszystko można tam kupić dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc.

Tak jak pisałem, do wydania mamy 100zł. Szukamy raczej ciepłych słuchawek na początek zabawy z audio, które będą służyły dziewczynie więc wygląd jest sprawą dość ważną jeśli nie najważniejszą :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one mają bas? :lol:

 

Kiedyś słuchałem muze na swoich CALach, i zobaczyłem, że koleś ma HD202, to pożyczyłem je na chwile, zakładam i:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOJE USZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale kolegi argument na+ był, że grają naturalnie. :ph34r:

 

:lol:

 

 

Cresyny są dobre i tanie, w tej cenie można wziąć C512H albo C550H ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHL8800 NuBreed ostatnio sprzedawał. Jego podpytaj. Jeżeli to faktycznie to samo co The Snug to są na pewno wygodne i ciepłe.

 

Są wygodne i bardzo Ciepłe, ja je zmodowałem troszkę dając welurowe pady od Creative HQ1700, przez co złagodziłem górę i opanowałem bas. Mimo to są ciepłe, z ładnym basem, który nie dominuje, LG GT540 napędza je wyśmienicie, mnóstwo basu nawet dobrej jakości. Polecam, a cena The Snug jest powalająca, Kup zwykłe SHL8800 i naprawdę będziesz zadowolony/

 

Porównując do CAL... z pamięci niestety, gdyż CAL już dawno nie posiadam: Bas nie schodzi tak nisko ale ma dobra kontrole, fajny midbass z lekka górką, co jest typowe dla tego przedziału cenowego, wokale są mocniejsze na Philipsach i góra bardziej bezpośrednia, przestrzeń dużo mniejsza, ale to już wina obudowy, w której te przetworniki sie duszą. Można pokombinować z wentylacją komór, utnie to basu, lecz poprawi scenę i da powietrza, może być ciekawie. Także zmiana kabla powinna coś wnieść w sygnaturę Philipsów. Zwykły sonolene powinien dać spokojnie radę. Słuchawki mają więcej basu od KPP i chyba jest lepszej jakości moim zdaniem z padami od Creativów.

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Co do tych denonów powyżej, to koleś krzyknął 190zł, gdzie nowe można za 160zł kupić - nawet mu już nie odpisywałem bo nie ma sensu z takimi rozmawiać :)

Wybór będzie się rozstrzygał pomiędzy tymi modelami:

shl8800

soundmagic p20

cresyny c300h (te próbuję wybić z głowy - słusznie?), c512h, c550h

 

Które z powyższych szczególnie moglibyście polecić. Muzyka przede wszystkim to pop (oczywiście nie wyłącznie), więc muszą mocniej zagrać basem, szczególnie że mamy do czynienia z chłodnym odtwarzaczem, no i dobrze by było żeby chociaż w jakimś stopniu izolowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności