Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy po prostu chcą się zorientować na czym będziesz słuchał tych słuchawek i z czym to się ma zgrywać, bo później powiesz ze koledzy źle Ci doradzili i gra to kiczowato ;> nawet tych AKG nie uciągniesz kiepskim odtwarzaczem, dlatego wszyscy chcą Ci doradzic czy jest sens wydawać kase na słuchawki wyższej klasy, podaj model, markę tego odtwarzacza, nie jest to przecież bezimienne urządzenie... ;) pomijam tego creative, bo pisałeś o jakimś mp5 na poczatku ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaufaj ludziom, ktorzy tu pisza i lepiej zakup jakis zestaw (odtwarzacz+sluchawki), ja tak zrobilem i wyszło mi to na dobre, chcialem zainwestować tylko w sluchawki, ale ostatecznie kupilem sluchawki wraz z odtwarzaczem, pozniej porownalem je (k518dj) na owczesnym 'grajku' (o ile tak mozna to nazwac, bo byla to muzyczna nokia) i roznica byla ogromna, pomimo tego, ze nie jestem jakims specem od jakości dźwięku. Po prostu nawet jesli kupisz najlepsze sluchawki powiedzmy za 200-300 zl to Twoj plejer tego nie uciagnie. Podaj cene a na pewno ktos Ci doradzi jakis fajny zestawik zamykajacy sie w tym kosztorysie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip+ lub Fuze(nie plus) i do tego HP600 powinno dąć ładny budżetowy zestaw. Creativa wyrzuć/sprzedaj cokolwiek bo to nie zasługuje na miano odtwarzacza.

Ewentualnie sprzedaj zena innej osobie która złapie się na markę. I tę kasę dołóż do sprzętu.

 

K518 zagrają lepiej niż HP600, ale zdecydowanie bardziej basowo. HP600 to dość naturalnie (lekko ciepłe) słuchawki. DJ'ki to mocno funowe granie.

 

Poleciłbym ewentualnie Panasonici HTX-7 (jeśli lubisz takie klimaty)

 

Budżetowych Sennków bym nie brał zbytnio pod uwagę. Szczególnie żadne HD202 czy tego typu śmieci.

Są np Audio Technici SJ5, które grają całkiem fajnie i mają niesamowitą jakość przetworników które nie przesterowują się nawet na bardzo dużych głośnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok, ja wszystko rozumiem tylko zanim kupię odtwarzacz chce znaleźć dobre słuchawki bo np. ten odtwarzacz sansa clip+ są w sklepie obok mnie a słuchawek za dużo dobrych tak nie ma... ostatni tekst najbardziej mi się podoba ; )

czyli wychodzi na to, że k518dj wygrywają ;p audio-technica też fajny sprzęt jak o nich czytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności