Skocz do zawartości

Pomysł Na Zasilanie


świstak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł dla ludzi z grajkami mp3, ewentualnie dla ludzi ktorzy tak jak ja maja jakiegos grajka z dokiem ktory bierze zasilanie z portu usb, ale nie wiem czy bedzie dzialac

 

Mianowicie, planuje zakupic hub usb 2.0 ktory jest zasilany wlasnym zasilaczem i do niego podpiac doka od ipoda. Wtedy powinno chyba wyjsc tak ze jak komputer jest wlaczony to ipod sie synchronizuje, natomiast jak jest wylaczony to sie laduje

 

czy to zadziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że z takim hubem dzieją się dziwne rzeczy kiedy obciążenie jest małe, a podłączony jest zasilacz. Sam mam takie urządzenie i od razu podłączyłem zasilacz, tak na wszelki wypadek. Później bardzo zdziwiony patrzyłem jak hub średnio co 15 minut najpierw się wyłącza (odcinając mi m.in. modem od neostrady :)), a chwilę później włącza. Dopiero po kontakcie ze sprzedawcą sprawa się wyjaśniła. I rzeczywiście - po odłączeniu zasilacza wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu chodzi o to zeby wlasnie nie stracic opcji synchronizacji i zeby wszystko przelaczalo sie w tryb "tylko zasilanie" po wylaczeniu komputera

 

A jak działa stacja dokująca z iPoo ?

 

Bo KRMĘ wkładasz do stacji i jak COMP jest włączony i "odpalisz" RMM to mozesz przejsć do "synchronizacji" a jak wyłaczysz program RMM to KARMA sie ładuje.

 

Hub nie ma tu żadnego zastosowania. Myślałem, ze tak samo jest w iPoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja dokujaca do ipoo moze dzialac w dwojaki sposob:

1. jest wlaczony taki cus co monitoruje czy ipoo jest podlaczony i jak go podlaczysz to wyskakuje itunes i synchronizuje

2. jest wylaczony ten ipodhelper i itunes i synchronizacja odpalaja sie na twoje wyrazne zadanie

 

no i jeszcze 3. podlaczasz ladowarke i masz z doka pionowa podstawke do ladowania z line out i svideo

 

a mi chodzi o cos takiego ze w dzien jak mam wlaczony komputer to dok dziala i synchronizuje, a jak go wylacze to mi tylko laduje

 

Teoretycznie moglbym uzyc ladowarki firewire i kabla usb i firewire w jednym ale nie mam tego i musialbym nowa ladowarke kupowac (mam zwykla usb apple)

 

dlatego pomysl z tym hubem... pomijam tez to ze czasem sie przydaje jak jedzie sie gdzies wieksza paczka i spora czesc ludzi ma playerki ladowane przez usb, wiec cos takiego co laduje 4 grajki na raz... miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności