Skocz do zawartości

Clip+ czy Cowon E2


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna odtwarzacza mp3. Naczytałem się wiele testów, opinii na temat wymienionych w temacie odtwarzaczy. Nurtuje mnie pytanie który z nich ma lepsza jakość dźwięku i jaka jest różnica( czy w ogóle jest) pomiędzy nimi? Moje słuchawki to kossy ksc75 które lada dzień mają przyjść, muzyka jakiej słucham to rock i heavy metal(AC/DC, Black Sabatth, Ozzy Osbourne, Iron maiden, Pink Floyd). Skłaniałbym się do clipa ponieważ ma lepszą baterie oraz wyświetlacz którego brak w e2 jest istotną wadą

Pozdrawiam, wasz nowy użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Clip+ jako pierwszy odtwarzacz będzie lepszym wyborem. Dźwiękowo nie ma między nimi większej różnicy (miałem E2, teraz mam w domu clipa+). Bezpośrednio nie miałem okazji porównać, ale przepaści na pewno między nimi nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze akurat mam na sprzedaż E2 to będę bronił N2;) Sterowanie nie jest zbyt wygodne ale dla mnie akceptowalne. Dźwięk jest zupełnie inny niż w E2 więc trudno powiedzieć, który lepszy. W N2 trochę kuleje bas w sensie ilości natomiast E2 ma zapiaszczona góre.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze akurat mam na sprzedaż E2 to będę bronił N2;) Sterowanie nie jest zbyt wygodne ale dla mnie akceptowalne. Dźwięk jest zupełnie inny niż w E2 więc trudno powiedzieć, który lepszy. W N2 trochę kuleje bas w sensie ilości natomiast E2 ma zapiaszczona góre.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

 

 

i błędy z głośnością, e.q. itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Przecież nikt co chwile nie zmienia EQ. Poza tym problem dotyczy tylko BBE z którego i tak nie korzystam. A nawet jeśli się z tego korzysta, to po wybraniu konkretnego ustawienia, nigdy nie miałem problemu z niechciana zmiana głośności. Własne ustawienia EQ działają zaskakująco dobrze. Co do zwiech to podobnie jak w E2... raz na jakiś czas;)

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to N2 raz mi się zawiesił - przy włożeniu karty pamięci podczas ładowania z sieci zgłupiał i przestał ładować. Mam egz. który należał do NuBreeda, więc żaden "selekt"; wręcz przeciwnie, poprzedni właściciel na niego narzekał, zupełnie nie rozumiem dlaczego. Bardzo stabilny sprzęt jak na tania chinszczyzne.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności