Skocz do zawartości

Najlepszy player -1000złotych-


Rekomendowane odpowiedzi

Chylę czoła. Jako, że bardzo intensywnie korzystam z mojego Samsunga Wave, niestety bateria dość szybko siada. Poszukuję playera do 1000 złotych, który będzie grał co najmniej na poziomie Wave'a. Wodotryski mnie nie interesują, ale jeśli będą to nic się nie stanie. Ważna jest też przynajmniej dobra jakość wykonania. Byłoby miło gdyby popracował na baterii przynajmniej 7 godzin (nie pytajcie dlaczego :)). Słuchawki jakie posiadam to Sennheisery PX360 (bardzo energiczne, basowe brzmienie) i Vedia SRS-300 (tu chyba nie trzeba komentować), w przyszłośći mam zamiar kupić jeszcze wyższy model pchełek lub doków. Zainteresował mnie głównie Cowon J3, Sony NWZ-X1050 i Samsung P3 (podobno gra jak Wave, a ja chciałbym spróbować czegoś jeszcze lepszego ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się ostatecznie na Cowona J3, podzielę się wrażeniami jak przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności