Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nauszne do ~500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje nausznych słuchawek w cenie do 500zł (wiadomo jakieś drobne uślizgi mogą być), które posłużą mi jako słuchawki do komputera (Asus XonarDX wiec nie jest źle) i czasem do wieży. Wiadomo zależy mi na jakośći, ale nie ma co ukrywać, że jestem raczej bassheadem. Najwięcej słucham hardstyle'u i hardcore'u więc nisko schodzący, dający kopa bas oraz szczegółowa góra do melodii obowiązkowa. Czy moglibyście doradzić co w tej chwili byłoby dla mnie najlepsze? (HD485 swietnie sie spisywaly, ale padły niestety). Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał jakiegoś ampa to bym polecił Beyerdynamic DT150... Tyle, że to i budżet nagina, nie wyglądają one wogle i trochę głowę gniotą swoja masą.

 

Może CAL! po recablingu by ci podeszły - choć mnie one akurat nie powaliły - za 200zł słuchawki bardzo dobre no i tyle.

 

Z otwartych słuchawek jedynymi które mi zaimponowały to DT880 PRO a to 2x ponad budżet więc nie będę nic polecał (nie chcę polecać czegoś czego nie słuchałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL'e swoją charaktertystyką napewno by mi podeszły, ale zależy mi też na wygodzie, a tutaj sie nie sprawdzą. mierzyłem je kiedys bo mialem w planach, ale niestety mam dosc spore uszy i przez to cale robią za troche wieksze k518, ale nie nadaja sie jako sluchawki do sluchania przez kilka godzin niestety. odpada.

 

Napewno rozważe te px360, ale jak ktoś ma jeszcze jakąś propozycje to ppiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności