Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokonałowe o bardzo dobrej izolacj


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę, że od dłuższego czasu przeszukiwałam to forum, jak i inne strony, nie tylko polskie ;)

 

Posiadam iPhone'a 4 a w nim iPoda. Poszukuję, albo też (już) zastanawiam się nad wyborem słuchawek dokanałowych. Nie więcej niż 230 zł z wysyłką Priorytetem ponad wszystkie basy, wokale i dźwięki jest dla mnie izolacja (precyzując - ażeby ludzie nie musieli słuchać mojej muzyki). Często jeżdżę pociągami, autobusami, albo słucham muzyki w miejscach gdzie nie jest zbyt głośno, stąd taka potrzeba. Właściwie tylko wtedy używam słuchawek. Wcześniej posiadałam moje maluchy, Sennheisery CX 200... i jak się okazuje - nie doceniałam tego co mam.

 

Właśnie otrzymałam A-Jays Four na próbę i chyba zaczęłam rozumieć różnicę pomiędzy słuchawkami i zabawą w zimno-ciepło. Ponadto na zwykłych gumkach izolacja jest... fatalna. Nie mówiąc o tym, że stało się to o czym w ogóle nie pomyślałam - muzyka wydawała mi się całkowicie bez życia, więcej jej chyba znalazłam na standardowych apple'ach dołączonych do telefonu.

 

Przechodząc do sedna sprawy - skoro mój faworyt zawiódł wszędzie tam gdzie mógł, pozostają inne opcje. Osobiście brałam też pod uwagę S. CX 400, na forum doczytałam też o CX 95 (ale chyba jest problem z ich dostępnością). Niestety będąc laikiem w sprawach słuchawek, nie wiem co jeszcze mogłoby się poszczycić świetną izolacją zachowując w miarę dobrą jakość muzyki (i jej żywotnością). Czytałam o Denonach i NU-Force'ach, ale wolę zapytać się tu, gdzie na pewno znajdą się ludzie mądrzejsi ode mnie ;)

Edytowane przez NightWish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety NE700 nie słyszałem, ale jeśli chodzi o izolację to popatrz na Fischer Audio Eterna... Izolacja na bi-flangach jest IMO genialna jak na takie słuchaweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten miesiąc przekraczają one mój budżet... A nie chcę na słuchawki czekać miesiąc, bo chyba bym umarła... ;-)

 

Poza tym, jeśli mogę spytać ;) co znaczy jak na takie słuchaweczki, gorsze lepsze od CX400? Podejrzewam, że na te się zdecyduje, dlatego szukam czegoś być może lepszego... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności