Skocz do zawartości

mp4 pilnie proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie i mam prośbę, co do zakupu dobrych słuchawek a do nich mp4.

Do wydania planuję około 700 - 750 zł.

Po przejrzeniu forum i przeczytaniu prawie wszystkich postów i propozycji zgłupiałem, tylko tyle, z czym się zapoznałem to to, że najważniejsze są słuchawki. Jak bym miał kupić, broń lub inne tego typu akcesoria to bym się nie wahał, bo to w tym temacie jestem obyty, ale muzyka, słuchawki i MP4 to nie dla mnie. Oczywiście, że słucham muzyki, ale czy z komputera, laptopa czy telewizor dla mnie to to samo clip_image001.gifpo tylu latach przy dużym natężeniu strzałów, wybuchów itp. jest mi to chyba obojętne clip_image002.gif.

Ale wracając do zapytania, proszę o porady i z góry dziękuję, ponieważ do imienin córki pozostało niewiele czasu 31.03.2011.

Pozdrawiam Tomasz

 

 

Edytowane przez diaderny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla córki

Typy to ;

Sony NWZ - S755

Apple NANO 8GB 5 generacji

Muzyki słucha typowej czyli jakieś disco i to co na listach przebojów , słuchawki nauszne (ale muszę poczytać czym się różnią zamknięte od otwartych)

Słuchawki myślałem o sony V500 a córka chce SKULLCANDY HESH NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zakupiłem mp4 SONY NWZ-E455. Teraz szukam słuchawek myślałem, iz zdecedyję się na proponowane przez adasss8cc AKG k450 ale rozmyślam jeszcze nad Sennheiser HD 598, AKG K530, AKG K-142HD i SONY MDR-V700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być dokanały to z tego co ostatnio o Sonym był temat (i po tym że moja siostra A815 ma) wychodzi że nada się coś dosyć jasnego. Zależy do jakiej kwoty to ma być. Jakieś SM PL30, ADDIEM... jaki na to ma być budżet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wyjaśnię to tak i więcej czytam na forum tym bardziej jestem głupi :blink: Słuchawki mają być najlepiej nauszne zamknięte a w ostateczności douszne ale to ostateczność.

Kwota 400 - 500 zł wiem że to nie dużo ale więcej niedyrydy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nauszne to zostałbym przy HD598/HD595/HD555 - właściwie to różnią się tylko padami. To takie uniwersalne słuchawki - dobre i do kompa z słabą kartą graficzną i większość mp4 napędzi je łatwo, a i z dobrym audio pokarzą co potrafią.

 

Jak douszne w tej kwocie mógłbyś wychaczyć Denony AH-C751 (mam i sobie chwalę) albo też jakieś Sennki (kiedyś słuchałem ale nie pamiętam jaki model z Sony A826 i były świetne) ale niestety się nie orientuję w tych najnowszych bo od półtora roku mam ten problem "z głowy" przez Denonki;)

Edytowane przez edi7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam e445 gra bardzo ciepło i gesto ale dźwięk jest przyjrzysty jeśli chcesz zakupić do niego słuchawy to jasne i przestrzennie grające słuchałem z nim min. sony ex500 i akg k370 obie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności