Skocz do zawartości

Sweex - godne zaufania?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam problem, kupuję odtwarzacz dla dziewczyny i upatrzyła sobie 2 cudeńka firmy sweex, tylko właśnie nie wiem czy jest to firma "godna zaufania". Wiem, że to nie są irivery czy iAudio ale chce po prostu wiedzieć czy nie robią oni jakiś totalnych bubli, jakiegoś "badziewiarstwa", które po miesiącu już nie działa. Liczę na opinię osób, które posiadają odtwarzacze tej firmy ale nie tylko - wszystkie opinie mile widziane ;]

 

Mam wybrać między tym:

http://www.sweex.com...a-players/MP324

 

a tym:

http://www.sweex.com...a-players/MP604

 

napiszcie proszę, który lepszy i czy w ogóle warto.

 

za wszystkie commenty z góry dzięki

 

bless!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweexa to chyba nikt z forum nie ma. Ja przynajmniej nie widziałem żeby ktoś o nim mówił. Tyle ile ich doświadczyłem (kiedyś chyba ktoś z moich znajomych miał) i z wystaw Saturnowych mogę powiedzieć że jak dla mnie to coś niemal jak no-name. Za małą kasę (a pewnie w tym rewirze Sweexa dotyczy pytanie) lepiej wziąć sprawdzonego Sandiska Clip/Clip+. Fajne, małe playerki z wyrobioną pozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kup odtwarzacz Vedi ;) to też "sprawdzona" marka,wielu uzytkowników sprawdziło jej bublowatość..Najlepiej poszukajcie w internecie jakie dziewczynie by się podobały tu masz linka http://www.google.pl/images?q=odtwarzacz+mp3&hl=pl&client=firefox-a&hs=CAf&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivns&source=lnms&tbs=isch:1&ei=LDaBTea0KImaOsPDqLsI&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CCEQ_AUoAQ&biw=1280&bih=831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha....twoja wypowiedz transcend jest na poziomie 10 latka (nie obrazajac 10-latkow). Jeżeli nie wiesz od czego jest "forum" dam ci rade, nie udzielaj sie.

 

4andr3 wlasnie namawiam ja na cowona e2 (oczywiscie rozowego) ale kobita jak sobie upatrzy i podotyka w sklepie to pozniej oczy jak 5 zloty:P nie znałem firmy kompletnie dlatego zapytałem, bo wiem ze to kopalnia wiedzy jezeli chodzi o odtwarzacze.

Edytowane przez dante7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia?

Nie wierzę w cudeńka za grosze. Jeżeli jest tego warta :P to wyrzuć 250zł i masz prawie nowe nano 4/5G (czyli oryginał, który imitują te sweexy). A jeżeli budżet Ciebie ogranicza, to jest sporo małych sprawdzonych odtwarzaczy do 200zł (clip, e2, shuffle...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transcend - daruj sobie te teksty.

 

Fakt jest taki, że ten Sweex to dość podejrzana firma i różne opinie na temat jej sprzętu krążą (choć akurat o muzycznym nie czytałem niczego). Niemniej jednak nie warto raczej w ten sprzęt inwestować.

 

Prócz E2 warto rozważyć też iPoda Shuffle 4G (różowa wersja występuje w razie czego) - jak wiadomo dziewczyny szaleją za "ajpodami". Zresztą nie tylko one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wielkie dzieki chlopaki o to mi chodzilo, dowiedzialem sie ze to shit i bede jej odradzal zakupu tego badziewia ;] sproboje ja namowic na tego cowona albo shuffle, miala rozowego creativa zena i gorszego od niego dostac nie moze :)

 

pozdrawiam wszystkich (oprocz transcenda)

Edytowane przez dante7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia?

Nie wierzę w cudeńka za grosze. Jeżeli jest tego warta :P to wyrzuć 250zł i masz prawie nowe nano 4/5G (czyli oryginał, który imitują te sweexy). A jeżeli budżet Ciebie ogranicza, to jest sporo małych sprawdzonych odtwarzaczy do 200zł (clip, e2, shuffle...).

 

 

Taaa polecaj człowiekowi nano 4G który gra pewnie na poziomie tych no-name :P Brawo

Edytowane przez YellowLabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa polecaj człowiekowi nano 4G który gra pewnie na poziomie tych no-name :P Brawo

Bez przesady. To, że akurat apple nie wyszły nano 3-5G to nie znaczy, że są najtragiczniejszymi odtwarzaczami na świecie. Słuchałem zjechanego na forach 3G i zapewniam, że brzmiał lepiej niż niejeden noname. A polecam, bo dziewczę ewidentnie upatrzyło sobie "coś co wygląda jak nano 4/5G" albo "coś co wygląda jak nano 6G" (którego obecna cena jest IMO nieporozumieniem).

Poza tym, skoro koniecznie chciała sweexa, to myślisz że zależało jej na brzmieniu? :P

Edytowane przez letallec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki styl ma dziewczyna.

Ja bym dla swojej brał fioletowewgo Clip+ i również fioletowe AKG K518LE.

Drugi ciekawy zestaw, to biały Clip+ i Philipsy (doki)z kryształkami Svarowskiego.

E2 jest IMO niewygodny, nano 6G i np ajays three/four to fajny zestaw też. (6G to najlepiej grające nano. Lepiej niż taczka 3/4gen)

 

Z cała pewnością trzymaj się z daleka od Vedii, Sweexów itp badziewii.

Pokaż jej jeszcze http://allegro.pl/nowy-odtwarzacz-16gb-samsung-yp-r0-mp4-divx-fm-msd-i1490908248.html to. jakby nie był różowy, to sam bym go brał :)

Do tego ciepłe słuchawki i będzie git!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki styl ma dziewczyna.

Ja bym dla swojej brał fioletowewgo Clip+ i również fioletowe AKG K518LE.

Drugi ciekawy zestaw, to biały Clip+ i Philipsy (doki)z kryształkami Svarowskiego.

E2 jest IMO niewygodny, nano 6G i np ajays three/four to fajny zestaw też. (6G to najlepiej grające nano. Lepiej niż taczka 3/4gen)

 

Z cała pewnością trzymaj się z daleka od Vedii, Sweexów itp badziewii.

Pokaż jej jeszcze http://allegro.pl/no...1490908248.html to. jakby nie był różowy, to sam bym go brał :)

Do tego ciepłe słuchawki i będzie git!

 

Nie sądziłem że dożyje tego czasu,gdy forumowicze będą pisali że Vedia to badziew.Kiedyś o Vedi pisało się dobrze albo w ogóle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kiedyś był hype na Vedię.

A dobrze, to się pisało tylko o dwóch modelach: V19 i V39 (zwłaszcza tym ostatnim).

Było kilku miłośników A10, ale wszedł Clip i pozamiatał.

Ja nie jestem fanem tej marki, bo mi się nie podoba brzmienie (z wyjątkiem świetnego V39) podejście do klienta, a nade wszystko jakość międzymordzia zarówno hard jak i software'owego.

Poza tym kiedyś było kiedyś, a teraz jest teraz. Jest miliard ciekawszych playerów, z tym ,że nie w marketach. W marketach tylko wyższe modele sony i niektóre ipody. Rzadko się trafia coś innego i dobrego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności