Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Poszukuję playera który będzie mial jak najlepszą jakość dzwięku. Aktualnie musiałby w miare przystępnie współpracować z słuchawkami NuForce NE6. Jednak w poźniejszym terminie zmienie je na wyższy model, więc fajnie by było gdybyście polecili mi od razu zestaw z lepszymi słuchawkami dokanałowymi.

 

Nie zależy mi na wyświetlaczu oraz na bezliku funkcji(po obejżeniu możliwości Cowona j3 rozbolała mnie głowa). Moim priorytem na ten moment jest dźwięk. Wcześniej siedziałem w creativach Zen oraz Zen V. Nie narzekam, jednak denerwował mnie brak możliwości obsługi FLAC i nieprzeciętnie irytujące oprogramowanie. Atutem nowego odtwarzacza byłoby więc pozbycie się tych defektów.

Dużym plusem na pewno byłoby 4/8GB pamięci oraz mozliwośc obsługi playera przez kieszeń.

 

Od słuchawek domagam się głównie większej dynamiki oraz nieco wyraźniejszego basu. Ogólnie rzecz biorąc coś z wyższej półki.

 

Słucham naprawdę różnego rodzaju muzyki od ciężkiego rocka po pop(chociaż ten gatunek staram się omijać;), od muzyki klasycznej po muzyke elektroniczną, wszystko zależy od dnia.

 

Słyszałem, że dużo ludzi poleca Clip+ jednak mi on nie przypadł do gustu. Ja celowałbym coś pokroju Clix2. Cenowo... bez ograniczeń(oczywiście w granicach przyzwoitości;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś ze starszych ipodów przypadnie Ci do gustu. Nano 1G-2G, lub pierwsze modele shuffle. :)

 

Może nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi dlatego zrobię drobny dopisek: W rachube wchodzą tylko nowe odtwarzacze, a 1/2 generacji już raczej nowych nie znajde. "Nie zależy mi na wyświetlaczu(...)" nie napisałem, że jednak jakiś by się przydał;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Clix2 przez około 4 lata z Koss Porta Pro i sprawował się super. Jakość dźwięku grajków polecanych obecnie jak np. E30 jest śmieszna w porównaniu do Clix2. Jak się przesiadłem na E30, to dla mnie nie grał on, tylko cykał i sykał. Uszy więdły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności