Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. więc tak na koncie na dzień dzisiejszy mam 600 zł poszukuje dobrego playerka mp3/mp4, jednak kompletnie nie mam pojęcia na temat odtwarzaczy, ponieważ moje doświadczenie zamyka się na mp3 z marketu cena 60 zł.

 

ok moje wymagania

-dobry dźwiek

-łatwa obsługa

-interesujące możliwości ułożenia ciekawej playlisty

-cena do 600 ewentualnie 650-700

-Pamięc 4,8 lub większa

 

-Ekran może być dotykowy lub zwykły

-dobrze by było by przyjemnie oglądało sie na nim filmiki z youtube

 

Za odpowiedzi z góry dziękuje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - jak już coś polecasz zielonej osobie to pisz o konkretnym modelu, bo np. mi, komuś, kto odtwarzacza Sony nigdy nie miał, dużo taka podpowiedź nie mówi.

 

Do autora - a jak wygląda sprawa z słuchawkami? Zamierzasz jakieś kupić? Bo słuchanie na tych dołączonych do zestawu mija się z celem przy kupnie odtwarzacza za taką pokaźną już sumkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w grę wchodzi tylko nowy sprzęt, to poczytaj o Samsungu P3. Dużo o nim na forum, bo ostatnio był (jest?) mały boom na niego. Cena to połowa z Twojego budżetu, więc będziesz mógł na sensowne słuchawki wydać trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że połączenie Samsunga P3 z dobrymi słuchawkami będzie najlepszą opcją.

Po zakupie odtwarzacza zostaje Ci prawie 300zł na słuchafony, a wtedy już możesz trochę powybierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności