Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] słuchawki do iriver e30 w cenie 100-200zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono! Jak w temacie stałem się właścicielem irivera e30, a jako słucham przede wszystkim soft rocka, rocka, ale zdarza się również soul, czy pop - szukam słuchawek dokanałowych do tej mp3. Szczerze mówiąc jestem zielony w tej dziedzinie więc zdaję się w 100% na Was. Zalezy mi przede wszystkim na jakości dźwięku ale równie istotnym jest ciepły basik znający swoje miejsce. Zastanawiałem się nad NuForce ne7, bądź cx300, cx400, lecz nie mam pojęcia jak się zgrają z e30. Z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie ma sensu zakladac nowego tematu wiec podepne sie tutaj.

 

Co proponujecie do teg oodtwarzacza tak do 100 zl.?

Muzyka glownie R'n'B ale generalnie rozna tez wchodzi w rachube. Napewno nie jakies disco polo. ;)

 

Z gory dzX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham rocka i metalu na moim e30. Słuchawki to Klipsch X1. Po przesiadce z soundmagic PL11 różnica jest dosyć wyraźna. Przede wszystkim przy zachowaniu przyjemnego basu pojawiła się też ładnie brzmiąca góra (talerze perkusji itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności