Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG k330 czy k317?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam k317 i to co mogę ci o nich powiedzieć:

 

- słuchawki ze smyczą na szyję więc daleko nie uciekną,

 

- kolor tylko biały,

 

- dla mnie trochę za duże w porównaniu do dołączanych do irivera E30 przez co w moim przypadku słabo się trzymają w uszach podczas chodzenia,

 

- po wygrzaniu bas jest większy jednak nadal nie tak mocny jak w dokanałowych,

 

- izolacja od otoczenia jest niemal zerowa,

 

 

 

Za to K330 do dokanałówki tak więc bas na pewno większy i tłumienie większe ale nie każdy lubi chodzić w dokanałowych.

 

Najlepiej to by było posłuchać u kogoś kto ma, jakbym tak zrobił to zapewne nie kupiłbym K317 tylko dołożył do K319.

 

 

 

Ogólnie jednak jak na pchełki to potrafią dokopać i w porównaniu z HD201 zamkniętymi to niebo a ziemia.

 

 

 

 

PS. W komputroniku mają chyba błąd bo K317 są w cenie 69zł brutto.

 

 

Edytowane przez marcin6666n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W komputroniku mają chyba błąd bo K317 są w cenie 69zł brutto.

 

 

 

Nie mają, bo już je od nich załatwiłem :)

 

A niebo a ziemia to w jakim sensie?

Ja w porównaniu do moich HD202 w tych k317 nie słyszę basu wcale :) Co do porównywania głębszego to jeszcze nie miałem okazji szczerze powiedziawszy, ale jak na pchełki uważam są OK ;)

Edytowane przez GuanoPlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają w magazynie dużą ilość tak więc promocja trwa.

 

O niebo a ziemia chodziło mi o ogólne doznania podczas słuchania muzyki typu jazz,rock.

 

Posłuchaj sobie jakiś utworek we FLAC Katie Melua na tych słuchaweczkach i na tych HD202 i wtedy oceń.

 

 

 

 

Wiadomo basu nie ma dużo jak na pchełki ale z czasem wygrzewania się uwydatni ale nie tak znacznie żeby wgniatało w siedzenie.

 

Możesz sobie w equalizerze podkręcić dolne pasmo albo inaczej w zależności jaki player.

 

Ale nie sądzę, że na tej noki  doświadczysz zalet lepszych słuchawek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może zabrzmi głupio, ale co macie na myśli mówiąc "wygrzać słuchawki"? Bo spotkałem się z tym już kilka razy ale nie wiem co to do końca znaczy :)

I jak mogę posłuchać czegoś we FLACu? ;)

Edytowane przez GuanoPlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności