Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do Fuze ze stajni CRESYN ?


Rekomendowane odpowiedzi

...

co powiecie na Cresyn C230S black (czy w fuzie lub innym urządzeniu jak np telefon komórkowy ten potencjometr będzie można wykorzystać?)

O samych słuchawkach nic ci nie powiem bo nie oglądałem ale jeżeli mają taki sam potencjometr jak c550s to sam potencjometr jest analogowy więc będzie działał z każdym urządzeniem. Jeżeli interesują Ciebie jeszcze funkcje pilota (pauzowanie, przeskakiwanie po utworach, odbieranie rozmów) to sam producent chwali się wyłącznie współpracą z urządzeniami on Nadgryzionego Jabłka ale z androidem w moim LG GT540 też się jakoś dogadują (chociaż nie wszystkie funkcje: włączanie i pauzowanie muzyki, odbieranie rozmów bez problemu; przeskakiwanie utworów do przodu nie zawsze i nie z każdym odtwarzaczem; cofnąć utworu nie mogę albo nie umiem - być może to tylko problem z oprogramowaniem).

I jeszcze raz - piszę o Cesynach c550s. Podejrzewam, że pilota mają identycznego jak w C230S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pozwolę sobie odświerzyć. Szukam względnie tanich słuchawek do iPhona 3G z opcją odbierania połączeń. Wpadł mi w oko właśnie ten model. Orientuje się ktoś może jak wygląda kwestia brzmienia i izolacji? Z Cresynów używałem tylko tych stockowych dodawanych kiedyś do iriverów T30 i się niestety kompletnie nie orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświerzyć. Szukam względnie tanich słuchawek do iPhona 3G z opcją odbierania połączeń. Wpadł mi w oko właśnie ten model. Orientuje się ktoś może jak wygląda kwestia brzmienia i izolacji? Z Cresynów używałem tylko tych stockowych dodawanych kiedyś do iriverów T30 i się niestety kompletnie nie orientuje

 

 

nie wiem czy zauważyłeś ale to temat o fuze, tematy i iphonach i ipodach też są z cresynkami :)

 

ps. chodzi mi o to że mało kto może Ci pomóc. co do pytanie, niestety znam tylko 3gs i 4g, nie 3g ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności