Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] specyficzne słuchawki do Clipa+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nabyłem właśnie Clipa+ 2GB i kartę 4GB. Problem jednak pojawia się przy wyborze słuchawek. Przejrzałem forum i recenzje konkretnych modeli, ale nie wszystko rozumiem. Słucham głównie metalu (heavy, power, symphonic, folk,), muzyki a capella, szant, opery, muzyki klasycznej i neoklasycznej. Słuch mam niezły, ale bez przesady ;). Nie potrafię na podstawie parametrów i opisów jednoznacznie zdecydować się na konkretne słuchawki. Dlatego proszę o pomoc. Oto czego oczekuję:

> cena do 100zł

> dokanałowe, ew. nauszne (bardzo ewentualnie)

> douszne odpadają

> chciałbym, aby mi trochę posłużyły

 

Od razu dodam, że mam niewielkie możliwości testowania sprzętu przed zakupem, dlatego chcę się zdać na wasze opinie. Jeśli ma to znaczenie, to odpowiadałaby mi dość szeroka scena i możliwie dobra separacja dźwięków (klasyka :D)

 

Pozdrawiam i oczekuję na propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pl30 i re2. Sluchalem clipa+ z pl30 i to dobre polaczenie dla kogos, komu nie zalezy na duzej ilości basu. reszta gra bardzo ladnie z lekko wysunieta srednica.

 

Re2 nie ma sensu podlacza. to neutralnego grajka, bo sa za suche.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam od niedawna Clipa+ i słuchawki SM PL10 i powiem szczerze, że brakuje mi basu.

Wszystko inne jest na swoim miejscu, ogólnie ładnie grają, natomiast bas jest słaby.

Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić jak zwiększyć bas to byłbym wdzięczny.

Może pomógłby RockBox? A czy wymiana tipsów na Comply coś zmieni?

Słucham różnych rzeczy, przede wszystkim rocka.

 

Pozdr. JAcek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham różnych rzeczy, przede wszystkim rocka.

 

Też dałem się nabrać na pl10. Na szczęście słuchawki oddałem siostrze, bo do jej Nokii nie potrzeba niczego lepszego a sam zakupilem w zeszłym tygodniu MEE M9 i jestem bardzo zadowolony. Do rocka spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham różnych rzeczy, przede wszystkim rocka.

 

Też dałem się nabrać na pl10. Na szczęście słuchawki oddałem siostrze, bo do jej Nokii nie potrzeba niczego lepszego a sam zakupilem w zeszłym tygodniu MEE M9 i jestem bardzo zadowolony. Do rocka spisują się bardzo dobrze.

 

Czy M9 mają lepszy bas od PL10? Ktoś napisał, że PL10 są najlepsze w cenie do 100 zł. M9 są za 100 zł.

Generalnie zależy mi na soczystym basie z resztą podobną do PL10.

Pozdr. JAcek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy M9 mają lepszy bas od PL10? Ktoś napisał, że PL10 są najlepsze w cenie do 100 zł. M9 są za 100 zł.<br />Generalnie zależy mi na soczystym basie z resztą podobną do PL10.<br />Pozdr. JAcek<br />

Najlepsze to może są, ale nie do 100 zł a do 30-35.

 

Czy M9 mają lepszy bas? Tak, oczywiście, po pierwsze w ogóle mają bas, po drugie jest to chyba najlepszy bas w tym przedziale; niezła faktura i schodzi naprawdę nisko (słychać każde podmuchy basowe). Jakość reszty pasm również jest znacznie lepsza od Soundmagicowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blablabla, to nie znaczy, ze PL10 są gorsze od M9, tylko ze gorzej sie zgrywają z TYM odtwarzaczem ( ja bym nie podłączył PL10 do Clipa+).

 

a tekst o PL10 jako najlepszych w klasie do 35zł rozłożył mnie na łopatki :) a to mają w ogole jakas konkurencję ?

 

głos na M9, ale najlepiej jakby odezwał się ktoś, kto mial kontakt z takim połączeniem.

MEE mają ponoc tendencję do wycofywania srednicy. Nie wszystkim to pasuje, ale w moim przypadku to akurat jest argument dla ktorego na pewno kupię je w przyszlosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos na M9, ale najlepiej jakby odezwał się ktoś, kto mial kontakt z takim połączeniem.

MEE mają ponoc tendencję do wycofywania srednicy. Nie wszystkim to pasuje, ale w moim przypadku to akurat jest argument dla ktorego na pewno kupię je w przyszlosci :)

 

No właśnie, czekam na kogoś kto ma takie słuchawki z Clipem+.

Przymierzam się do kupna i chętnie dowiem się czegoś więcej.

Pozdr. JAcek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności