Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Apple ipod shuffle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek do ipoda shuffle 4G. Lubię ciepłe a nawet bardzo ciepłe brzmienie. Zależy mi na dobrej izolacji (przynajmniej przyzwoitej), jak najbardziej wytrzymałym kabelku (moje słuchawki zazwyczaj padały poprzez złamanie kabelka), miło widzianym elementem byłaby smycz (żeby słuchawki się nie plątały). Bardzo proszę o kilka propozycji, które przesłucham i wybiorę najlepszą.

 

PS: Dodam, że słuchawki będą używane przede wszystkim do słuchania rapu, ale nie obejdzie się też bez mocniejszego uderzenia jak Rammstein czy Evanesence.

 

Znalazłem kilka ciekawych opcji... nie wiem tylko czy dobrze zgrywałyby się z moim ipodem shuffle 4G, te propozycje to a-jays two, MEElectronics M9, Nuforce N6

Edytowane przez lukaskil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie a-jays two. Wydają się być bardzo ciekawą opcją. Co prawda troszkę droższą niż 100zł. Podobno dobrze izolują i grają mocno basowo oraz posiadają bardzo trwały płaski kabelek. Pytanie tylko jak zgrywają się z Apple ipod shuffle 4G? Przypominam, że chciałbym fajny ciepły zestaw do słuchania min. rapu.

Edytowane przez lukaskil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa nie widziałem, czytałem, że są basowe i kabelek się nie plącze. Chyba będę musiał wpaść do sklepu mp3store w Krakowie i posłuchać kilku modeli. Te, które polecałeś na pewno sprawdzę. A powiedz mi jeszcze proszę jak zgrywałyby się z MEElectronic M9 lub jeszcze wyższym modelem?

 

PS: Kombinuję bo przeraża mnie tradycyjny kabelek... Jego trwałość.

Edytowane przez lukaskil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności