Skocz do zawartości

Cowon E2 lub inna alternatywa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ogólnie zastanawiam się nad E2. Jednak wraz z ilością przeczytanych postów, jak zawsze pojawiają się coraz większe wątpliwości. Przeczytałem kilka nowych tematów i dowiedziałem się że z baterią nie jest aż tak dobrze jak miało być, bo trzyma tylko około 7h, nie jest to dużo, ale też nie mało. Ale jak na bezekranowy grajek to trochę słabo.

 

Jeśli chodzi o słuchawki to raczej będą to DJ'ki od AKG.

 

Chciałem się zapytać czy Clip, albo Fuze zgrają się z nimi. Albo może inna alternatywa do E2? Najlepiej żeby odtwarzacz nie był za duży. No i mieścił się w granicach 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bateria trzyma 10h z ręką na sercu ;d Do 200zł nic lepszego nie kupisz chyba że chcesz tego Clipa+ czy Fuze które od E2 lepiej nie zagrają może są bardziej funkcjonalne ale MP3 nie kupuje się dla ekranu z milionem kolorów czy Radiem FM by słuchać audycji radia Maryi. Może brakuje tego Holda ale cóż ;D Bierz co chcesz z akg k518DJ najlepiej zagra E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, po przeczytaniu opinii i recenzji kupiłam E2, nie żałuje, zgrał mi się dobrze z mdr ex-500 (jeszcze je wygrzewam), opcje EQ robią swoje, miło się słucha ulubionych kawałków w nowym "wcieleniu"

Co do funkcjonalności, fakt nie ma wyswietlacza, ale to w żaden sposób nie przeszkadza, ja się już przyzwyczaiłam. Po wgraniu softu, można śmiało przeskakiwać po katalogach....

 

Szczerze polecam zakup odtwarzacza ze stajni COWONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wypowiem.

Miałem E2 przez niecałe 4 miesiące. Ja do niego straciłem cierpliwość ;) Na pewno boli brak holda, nie raz przypadkowo się wyłączył czy zmienił utwór, ale zmiana eq naprawdę wkur...a.

Miałem problemy z softem, player się zacinał, nie chciał się ładować, wgrałem najnowszy- nie pomogło. Dopiero w serwisie zmienili na jeszcze jakiś inny.

Co do dźwięku, jest tak jak większość użytkowników pisze - pod tym względem duży plus.

 

Miałem wczoraj okazję porównać go z Nanitem N2 - E2 zmienił właściciela. Warto głęboko się zastanowić nad N2, dźwiękiem góruje nad E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wypowiem.

Miałem E2 przez niecałe 4 miesiące. Ja do niego straciłem cierpliwość ;) Na pewno boli brak holda,

 

Mnie bardziej od holda, boli brak w N2 czegoś co ma E2 czyli klips. Mam pełny, błyskawiczny dostęp do wszystkich klawiszy w każdej chwili i... nic mi się przypadkowo nie włącza. N2 zanim wyjmę z kieszeni, zanim odblokuje... to musi trwać. ja szybko straciłem cierpliwość do Rocoo, który ma ten sam design.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, dlatego nie mamy na rynku tylko jednego czy dwóch playerów i każdy coś dla siebie znajdzie, dla jednego priorytetem będzie obsługa, funkcjonalność, a dla kolejnego tylko jakość dźwięku.

 

P.S. A mi klips się popsuł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też... dwa razy ;) Ale w tym raz z mojej winy. Dla mnie obsługa i funkcjonalność jest ważna ale i tak dźwięk stawiam na pierwszym miejscu. W tej kwestii E2 wygrał u mnie z Rocoo, więc jest duże prawdopodobieństwo, że wygrałby również dźwiękowo z N2.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielkie dzięki za wszystkie opinie. Widzę że dyskusja się trochę rozwinęła pod moja nieobecność. Ostatecznie kupiłem cowona e2 i jestem jak na razie z niego zadowolony. Do braku ekranu szybko się przyzwyczaiłem. Teraz tylko muszę wymienić słuchawki, ale już chyba wiem na jakie.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dzięki za komentarze. Myślę że można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności