Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do max 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Już nie raz zaglądałam na to forum szukając porad odnośnie sprzętu dlatego też robię to i tym razem. Tak, szukam dokanałówek (chyba, że jednak lepsze są douszne - zależy mi na tym aby w momencie noszenia słuchawek raczej nie słyszeć dźwięków z zewnątrz) do 100-150zł. Może być Allegro jeśli to sprawdzony sprzedawca, albo same nazwy.

Mój sprzęt to Cowon iAudio i7. Muzyka jakiej słucham jest dosyć zróżnicowana, na mp3 pojawia się jednak najczęściej rock, post-rock, alternatywna, punk, metal, czasem jazz, soul albo pop (typu Tracy Chapman), niekiedy zdarza się też reggae, ale to rzadko.

Z słuchawek nausznych mam Koss Porta Pro, ale czasem wygodniej i dyskretniej jest mieć douszne (w tym wypadku dokanałowe), więc szukam czegoś, co będzie grało dobrze.

 

Czytałam, że a-JAYS Two są niezłe, ale potem znalazłam informacje, że nadają się do chłodnego sprzętu i raczej do muzyki nieco innej niż to co wymieniłam. Jak to z tym jest?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez crvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dozbierać do Xears TD-III - świetny sprzęt. Tylko trzeba ściągać z Niemiec ale obsługa rewelacyjna, przesyłka w 2-4 dni no i 2 lata gwarancji. Dostałem info od Thomasa, że miałbym u niego zniżkę ze względu na poprzednie zakupy. Jakby było zainteresowanie zbiorowym zamówieniem to mogę się podjąć organizacji... Ogólnie tam miażdży cena przesyłki... 8 euro to przegięcie.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym raczej coś do czego gwarancja będzie obowiązywać na terytorium Polski.

Poza tym, o czym fakt nie wspomniałam, wolałabym aby było to raczej bliżej dolnej niż górnej granicy cenowej. A 42 euro pls do tego 8 euro jak napisałeś i jeszcze pewnie jakaś wysyłka z Krk pocztą... Nie. 200zł to już zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki owszem są interesujące, cena podana przez ciebie też wchodzi w grę, ale nie wyższa. Ja niestety nie mam nikogo kto mógłby chcieć to zamówić.

Ale właśnie... Czy to się zgrywa z moim Cowonem? Bo chodzi mi tylko i wyłącznie o słuchawki do niego, gatunki również podałam. Gdyby cena nie przekraczała tych 150 zł plus 8 zł dla ciebie (mam nadzieję, że ta cena dotyczy bezpiecznej przesyłki nie chciałabym dostać zniszczonych słuchawek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki bardzo dobrze zgrywają się z E2, są trochę mniej basowe niż poprzednia wersja TD100-II. Warto jednak zainwestować w dobre tipsy bo te z zestawu są niewygodne. Ok, widzę, że jest zainteresowanie więc czekam na maila od Thomasa z jego ofertą. Jutro wyjeżdżam na parę dni (upragnione ferie) i wracam koło piątku więc mogę teraz nie odpisywać. Jakby się zebrały jeszcze ze 2 osoby to byłoby akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że dowiedziałam się jak to może zgrywać się z i7.

 

Ach, mogłabym kupić, ale warunki są takie: płacę przy odbiorze słuchawek całość z wysyłką, w której zaznaczona jest możliwość sprawdzenia paczki przed odbiorem. ;)

Albo kupuję to od ciebie przez Allegro i wtedy mogę zapłacić przelewem przed odbiorem przesyłki (tj. wystawiasz towar, którego jeszcze nie masz, wysyłasz link, ja kupuję, przelewam pieniądze i ok). Jeśli ma się to odbyć poza Allegro mogę zapłacić tylko przy odbiorze z uprzednim sprawdzeniem przesyłki. Nie mam ochoty w razie czego bawić się potem w oddawanie pieniędzy gdyby okazało się, że ze sprzętem jest coś nie tak.

Tak czy siak jeśli będziesz miał ofertę cenową to dam jeszcze znać czy się na to piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pw juz pisałem że też się pisze na zbiorówke ;)

Ichris chce zrobic ci przysługe a ty dajesz mu warunki xD

CRVS - tylko ze jeśli będą wystawione na allegro - pobierana jest prowizja ;) A płatne przy odbiorze napewno 8zł nie będzie kosztować , a druga sprawa jest to upierdliwe na ichrisa ;p

 

Trochę zaufania do ludzi , nie będzie sobie psuł opini dla 140 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda sprzedaż poprzez Allegro...

I może dla ciebie 140zł to nie powód do psucia sobie opinii, ale zetknęłam się z ludźmi, którzy nie potrafili, mimo ustaleń, zwrócić nawet 5zł i przez 5zł psuli sobie opinię, więc 140 wcale by mnie nie zdziwiło. Ostatecznie to nie taka mała suma. A ja nie mam powodów by zaufać komuś zupełnie obcemu.

 

Ale...

Cóż... Jeśli to potwierdzacie to nieco inna sprawa.

 

Patrząc jednak na liczbę zainteresowanych poczekam aż pomysłodawca wysunie jakąś ofertę. Skoro im więcej tym taniej to teraz powinno być jeszcze taniej, a jeśli twierdzicie, że jest w porządku to, jeśli cena nie będzie zbyt wysoka, powinnam być również zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z ferii ale niestety nie dostałem odpowiedzi od Thomasa. Ostatnio na maila też czekałem kilka dni więc może coś się wyjaśni na początku tygodnia.

Co do warunków zamówienia to będą one w pełni jasne a przedstawię je w momencie kiedy dostanę od firmy konkretną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał Xearsy TD-III w cenie około 140 zł to niech pisze PM (cena zawiera koszta wysyłki ode mnie do kupującego). W tej chwili wiszą na www po 50 euro z shipem czyli ~200zł. Na początek jakieś 4 pary na próbę. Jak wyjdzie i wszyscy będą happy to nie wykluczam 2 tury. Płatne z góry. Czas oczekiwania jakieś 7-9 dni. Więcej na PM.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TD-III są bardziej zbalansowane, jest ciut mniej basu i średnica ładnie się otwiera. TD-II grają bardziej funowo - bas jest ten sam jakościowo natomiast ilościowo więcej jest w II niż w III. Ogólnie z E2 trochę bardziej podobają mi się TD-III. Generalnie dla miłośników basu, funowego grania polecam TD-II. Jak ktoś chce czegoś więcej, ładniej wyeksponowanej średnicy, więcej powietrza i przestrzeni to polecam III. Sam jestem bassheadem ale jednak ilość basu w III mi styka w połączeniu z E2.

 

 

Edit:

 

Aktualnie mamy 3 zdecydowane osoby na Xears Turbo Devices TD-III Blackwood:

 

1) pekin93

2) Dirian

3) ulululu

 

Jeszcze jedna osoba i zamawiamy.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jeszcze użytkownik libra wyraził zainteresowanie. Czekam jeszcze na wiadomość od niego i składam zamówienie. Od wszystkich zdeklarowanych osób dostałem już wpłaty. Jakby ktoś jeszcze bardzo chciał to do wieczora proszę o PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tura:

 

1) pekin93

2) ulululu

3) szukaj

4) libra

5) wrq

 

Zimozielony zapisuję do drugiej tury. Jak się zbierze 4 chętnych to w przyszłym tygodniu znowu zrobimy zbiorówkę.

 

II tura:

 

1) zimozielony

 

EDIT

 

Dzięki temu, że wszyscy byli zorganizowani i szybko wpłacili kasę, to słuchawki z I tury są już zamówienie i zapłacone. Pozostaje tylko czekać na paczkę - dam znać jak do mnie dotrze :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności