Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do Samsung Galaxy S I9000 ok. 50


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to będzie nie logiczne, ale dziwnym trafem mogę przeznaczyć na ta imprezę ok. 100 (chce sobie prezent po udanej sesji zrobić)

 

Czyli jak top wygląda teraz gdy mam budżet ok. 100.

Czy dalej pl 11 czy może już coś lepszego?

 

Druga mojej decyzji jest fakt że po instalacji nowego moda ten telefon gra naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to będzie nie logiczne, ale dziwnym trafem mogę przeznaczyć na ta imprezę ok. 100 (chce sobie prezent po udanej sesji zrobić)

 

Czyli jak top wygląda teraz gdy mam budżet ok. 100.

Czy dalej pl 11 czy może już coś lepszego?

 

Druga mojej decyzji jest fakt że po instalacji nowego moda ten telefon gra naprawdę dobrze.

 

Do 100zł ME9 i PL11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem to już postanowiłem.

Słuchawki muszą być douszne, ale budżet mi urósł do 100 zł. Tak jak ktoś na początku radził.

 

Teraz rozważam pl11 i MEE M9

 

Czy warto dopłacić do MEE M9?

 

Aha i nie wiecie może gdzie mógłbym dostać te MEE M, bo np. zastanwaiem się czy nie przejechać się do mp3 store i nie posłuchać pl11 i 10, bo MEE M9 to chyba nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam galaxy i PL11. Moim zdaniem SM w ogóle nie pasują do tego telefonu ponieważ bass jest taki masywny i zagłusza inne pasma... Radze szukać coś z mniejszym basem niż PL11 :)

 

Podobnie jest z CAL też bass góruje a wokal się gubi :( (rock)

 

 

Jak myślicie czy PL10 będą pasować ?? bo podobno maja mniej bassu :)

Może jakaś alternatywa powiedzmy do 150 ?:) Może być używane :)

Edytowane przez pekin93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam galaxy i PL11. Moim zdaniem SM w ogóle nie pasują do tego telefonu ponieważ bass jest taki masywny i zagłusza inne pasma... Radze szukać coś z mniejszym basem niż PL11 :)

 

Podobnie jest z CAL też bass góruje a wokal się gubi :( (rock)

 

 

Jak myślicie czy PL10 będą pasować ?? bo podobno maja mniej bassu :)

Może jakaś alternatywa powiedzmy do 150 ?:) Może być używane :)

 

Jeżeli chodzi o PL11 to tak basu ma dużo ale nie jest nachalny i dla kogoś kto lubi bas będzie ok. Natomiast CAL! fajnie graja jakiś rock typu COMA, Foo Fighters, 30 second to Mars itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CAL+ SGS do rocka zupełnie nie pasuje bo wokal jest strasznie cofnięty.

Do SGS szukał bym coś neutralnego albo spróbować coś zimnego.

 

Hmm wokal cofnięty. nie sądzę. Jakiego odtwarzacza używasz i czy wgrałeś voodoo sound kernel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności