Jump to content

Wzmacniacz do Denon D2000

Recommended Posts

Rega Poszła w Świat, poszukiwań ciąg dalszy, kusi mnie matrix m-stage, zgrabna maszynka na dobrych podzespołach, wnętrze poukładane, schludne, nie jakiś "pająk"  biggrin.gif

Nie lepiej Lovely Cube?

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak się ogłosisz to pewnie chętnych znajdziesz. Nikt nie wymagał byś płacił za każdą przesyłkę Póki co piszę się na pierwszego.

Rega Poszła w Świat, poszukiwań ciąg dalszy, kusi mnie matrix m-stage, zgrabna maszynka na dobrych podzespołach, wnętrze poukładane, schludne, nie jakiś "pająk" biggrin.gif

Zapraszam ponownie do mnie, może jednak dasz się namówić, sam obecnie używam z AH-D2000 i jestem wiecej niz BARDZOO zadowolony ;)

Lovely Cube bardzo Fajny konstrukcyjnie i wizualnie, aczkolwiek Matrix bardziej mi się podoba od strony Designu.

MicSzu: przepraszam Cie, ale Lampa do Denonów tylko je zamuli, poza tym juz mi wciskałeś swój produkt :P

Obecnie słucham na Musiland Monitor 02 US, który użyczył mi Pan Góras... z dziurki, która Góras uważa za słabą, Denony zagrały niesamowicie, pełnia kontroli basu i detale. Klasa

MicSzu: przepraszam Cie, ale Lampa do Denonów tylko je zamuli, poza tym juz mi wciskałeś swój produkt :P

Chyba nie bardzo wiesz co mówisz...albo jeszcze za mało w sieci na ten temat przeczytałeś/nie sprawdziłeś .;)

Więc przepraszam za zawracanie (_._) --> ale chciałem tylko pomóc, więc proszę nie mów o ''wciskaniu''...:)

Pozdrawiam i jeszcze raz BARDZO przepraszam, że śmiałem zabrać głos

MicSzu.

Do środy masz jeszcze trochę czasu posłuchać i potestować, ale jeśli jest tak dobrze jak mówisz, to fundnij go sobie i póki co odpuść wzmacniacz a ewentualnie mając okazje testuj różne konstrukcje aż trafi się coś, co po lineout zagra jeszcze lepiej od dziurki ;)

Denony mają tą zaletę, że łatwo je napędzić, ważniejsze jest źródło niż wzmacniacz, dlatego dziurka 02ki może sobie radzić rzeczywiście na tyle dobrze, że nie ma co kombinować. Moją kolekcję antyków opampem napędzić średnio się da, dlatego taka a nie inna opinia o wyjściu słuchawkowym.