Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Szukam słuchawek do X10


MiFa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Szukam słuchawek do SE X10. Chodzi mi o słuchawki z końcówką 3,5 mm dokanałowe w kwocie nie przekraczającej zbytnio 100zł.

Przeczytałem sporo tematów na tej stronie/dziale, wiem że zapewne zaraz napiszecie że lepiej kupić jakiegoś playera, ale ja potrzebuje telefonu i odtwarzacza :P

Jeśli to coś pomoże to wcześniej miałem EP-830 ale chyba nieoryginalne bo zapłaciłem za nie nie całe 40 zł.

Słucham głownie rapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem jak gra X10 "duża" względem Mini ale na mojej Mini SM PL11 mulą... także tu trzeba czegoś lżejszego. PL21 też może mieć ciut za dużo basu. Jak dam radę to jutro od kumpla PL30 posłucham... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko będę wdzięczny. Myślałem że wybór słuchawek to będzie prosta sprawa. Jednak każdy potrzebuje czegoś innego.

A co myślicie o Jays Two, 4ndr3 nadawały by się? I ofc kwestia ceny..

Edytowane przez MiFa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja jak z PL11 IMHO, za dużo basu... aż się zdziwiłem że X10 Mini przywitała mnie ścianą huku. Audeo fajnie z nim grają, także PL30 też powinny... ADDIEM, tyle że tu problem stanowi pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prowadzisz kabel nad uchem. Bardzo wygodna sprawa.

BTW, jaki masz na to budżet?

 

Edit:

W komisie Shure SE102 stoją... http://forum.mp3store.pl/topic/73246-shure-se102-head-direct-re2-mxm-amp3-pro1/ poczytaj o nich.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prowadzisz kabel nad uchem. Bardzo wygodna sprawa.

BTW, jaki masz na to budżet?

 

Edit:

W komisie Shure SE102 stoją... http://forum.mp3stor...-mxm-amp3-pro1/ poczytaj o nich.

 

" dokanałowe w kwocie nie przekraczającej zbytnio 100zł." ;)

 

 

Edit: no i co...nie zdążyłem...

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności