Skocz do zawartości

Szukam zestawu do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny.

 

Chciałem zakupić słuchawki za ok 100 zl, ale jak sie okazuje mam za slaby odtwarzacz, wiec nawet bym nie poczul tego co oferują.

Także szukam zestawu (odtwarzacz MP3 + słuchawki), który bdzie zamykał się w kwocie 300 zł (i tu chcialbym zaznaczyć, że dopłata kolejne stówki nie wchodzi w gre).

Jeśli to ma znaczenie to słucham głownie rapu, dubstepow, troche reggae, ale zdarza sie, ze inne gatunki rowniez sie znajda na playliscie.

 

 

Czego oczekuje od MP3ójki:

-poręczna

-w miare łatwa w obsłudze

-nie za duża

 

Czego oczekuje od słuchawek:

-nauszne

-wygody (zeby nie uciskaly)

-dobrej jakosci dzwieku (jak na te cene)

-slyszalnosc roznych podbić

-izolacji jako takiej

i chyba tyle

Słuchawek bd glownie uzywal w plenerze.

 

Proszę o porady.

Z góry dziekuje :)

Edytowane przez Fixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajtam uciskają, roznoszą się. Ja w swoich czasem nawet potrafiłem siedzieć 3h przed kompem... no i można przyspieszyć roznoszenie rozciągając je, pałąk ma w środku metalową listwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może E2 + PX100II - często polecany zestaw, chociaż dla mnie np. zbyt ciepły.

Albo E50 + KSC75 (+ pałąk od starych KPP wciągasz).

Albo Fuze / Fuze Plus i KSC75.

 

Ale izolacji to nie będzie na tych słuchawkach, co wymieniłem

 

Takich propozycji na forum są setki...

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSC75 to jedne z najlepiej brzmiących słuchawek w swojej cenie, kasujące wiele droższych modeli.

Co do "najlepszego" odtwarzacza - musiałbyś ich gdzieś posłuchać.

Wybór między E2 a E50 czy Fuze to wybór w stylu "coś za coś".

Każdy lubi coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek... pomyśl nad nowymi Cresynami HP500. Jak masz możliwość skocz do mp3store i posłuchaj. W promocji wychodzą za jakieś 90zł a są serio fajne. I z E2 jakby nie podbijać basu też powinno fajnie zagrać. Izolacja powinna jako taka być... jednak konstrukcja zamknięta. Jak ich posłuchałem to serio mnie zaskoczyły pozytywnie. I player to jak zmija napisał, kwestia wyboru co najważniejsze. E2 jest malutki ale ma słabą baterię i tylko gra, Fuze i E50 są większe ale i mają większe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E2+k420, e50+420, ewentualnie to samo z ksc75. Izolacji tak czy siak nie będzie :P Fuze nie polecam

 

Czemu nie polecasz Fuze?

Ja pamiętam jak miałem Fuze i E50, liczyłem na to, że E50 będzie duuuużo chłodniejszy i..... był chłodniejszy ale poniżej oczekiwań.

Nie oceniam tu w kategoriach lepszy - gorszy, ale przepaści to między nimi nie ma.

Niezależnie od wyboru grajka postawiłbym większy nacisk na wybór słuchawek.

Różnice między grajkami nie są aż takie duże (brzmienie), za to różnice między słuchawkami potrafią być ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności