Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] samsung p3 + ? do mocnego grania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem swiezo upieczonym posiadaczem samsunga p3 i jestem bardzo zadowolony z jego dzwieku jednak chcialbym wyciagnac z niego cos wiecej bo wiem ze potrafi .

 

 

Obecnie ma sony mdr-v150 ale czas by zmienic je na cos lepszego. Co bys cie poradzili do sluchania glownie hardcorowej muzyki i ciezkiego gitarowego brzmienia. Generalnie lubie cieplo ostry dzwiek z odznaczajacym sie basem w tyle ale tak by kazdy dzwiek byl szczegolowy.

Jestem zwolennikiem sluchawek nausznych dlatego ze do uszne zawsze mi wypadaly ale jak wiedomo technologia sie zmienia i teraz moze robia takie ktore by mi nie wypadaly. slucham wszystkich propozycji ale nauszne sa bardziej pozadane :)

Szperalem dosc duzo na forum i nic konkretnego nie znalazlem , zdania sa zbyt rozbierzne ale w sumie z tego co wygrzebalem sennheiser px 100 albo px200 sa spoko i dobrze sie zgrywaja z P3 tyle ze px100 raczej odpadaja bo sa otwarte a ja nie chce przeszkadzac innym ludziom w autobusie bo nie wszyscy lubia sluchac hardcora :P chyba ze dzwiek nie jest az tak glosny .

 

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności