Skocz do zawartości

Kupno taniego odtwarzacza - clip bądź coś podobnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie zamierzam wydać wszystkie oszczędności na dobrze grający odtwarzacz i do tego słuchafony

wszystko ma nie przekroczyć 160 zł a jeśli będzie taniej to nie protestuje:-)

 

Nie jestem obeznany w mptrójkach więc pytam na forum

Czytałem że clip + słuchawki mee m2 to dobry zestaw jak za tą cenę - co o tym myślicie?

Znalazłem clipa 2 gb z radiem w rtveuroagd za 50 zł - czy to nie jest jakaś dziwna cena?(na allegro najtaniej można znaleźć za 80 zł)

 

Wcześniej posiadałem creativa v100 1 gb więc możecie porównywać jeśli ktoś miał wcześniej styczność

 

Słucham wszelkiego rodzaju rocka (od the beatels po AC/DC i Gn'R)

 

Z góry dziękuje

Edytowane przez dusiek119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że się podepnę. Obecnie mam słuchawki Klipsh S4 oraz stare Ep-630 oraz samsunga t55. Chciałbym sobie kupić nowego playera bardzo mobilnego choćby na rower coś w stylu sansy Clip.

t55 raz że ma tylko 1GB to muszę oklejać urwaną klapkę od baterii taśmą. Coś również z lepszym dźwiękiem chciałbym. Tj. dźwięk powinien być ciepły oraz przestrzenny, z wysuniętym wokalem. Nie musi byś szczegółowy. Podobno Clip taki dźwięk ma oprócz wysuniętego wokalu.

Są może jeszcze jakieś tego typu playery. Musi mieć również wyświetlacz wystarczy taki jaki mam w t55.

Z tego co wyszukałem jest w ten deseń iriver t8 ale podobno gra chłodno. Może coś innego jeszcze jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności