Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Ne6 czy PL50 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić słuchawki dokanałowe, do Sansa Clip, do około 200zł.

Zastanawiam się nad:

 

-NuForce Ne6

-SoundMagic PL50 (z promocja 150zł)

 

ewentualnie

-Klipsch S2 (choć wątpię w ich wygodę)

 

Zastanawiam się na dokupieniem do tego jeszcze Fiio E5(75zł), co o tym sądzicie?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez enig123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędzalność musiał by opisać ktoś kto je miał. Ja tam wiem z doświadczenia że omy na pudełku to nie wszystko (no i mają sporą czułość bo 109dB). KPP mają 60 omów i są łatwe do napędzenia. ;)

 

A Klipsch to nie S2 przypadkiem? Aza w recenzji pisał że są wygodne i się ładnie w ucho chowają (nawet foto w swoim dał). One mogły by być niezłe. Chyba je z ciepłym Clix (albo U10) opisał, poczytaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuforcy - bedzie zamuła. klipschS2 - nadal ciepło, rozne gusta, moze sie podobac. PL50 dałyby radę, nie martw się, plejer spokojnie da radę. A może PL30?

 

 

Edit: co do wygody S2, nie martw się, są baardzoo wygodne! serio!

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX200(+Clip) ogólnie były bardzo fajne, tłumiły świetnie. Z tego co pamiętam (padły 2 miesiące temu) bass trochę niedomagał, był płaski, bezpłciowy, bez wyrazu i mocno schowany. Nie pamiętam już innych wad ale coś z wokalem chyba jeszcze było, ale bez antycznej tragedii.

Pomogło by mi opis czy będzie się różnił dźwięk PL30 od PL50.

Edytowane przez enig123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Klipsch S2 (choć wątpię w ich wygodę)

 

A Ja, posiadając te sluchawki, zawsze zastanawiam się nad wygodą, gdy widzę sluchawki łamane. Naprawdę są wygodne. Co innego, że w jednym uchu sluchawka mi się nie trzyma...

Ale słuchałem ich też na sansa clip i muszę powiedzieć, że lepiej im idzie na moim chłodnejszym ipodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności