Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne po raz enty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam zakupić słuchawki nauszne do odsłuchu głównie na zewnątrz, czasem w domu z lapka. Szczerze, przeczytałem całą masę tematów na tym forum i w końcu zgłupiałem. Mnóstwo propozycji i mnóstwo opinii ale nic konkretnego nie byłem w stanie uzyskać.

 

Moim źródłem jak na razie będzie nokia 5530 co dosyć ogranicza moje pole manewru (być może w przyszłości zakupię jakiś player). Typowałem CAL! jednak wątpię czy mój telefon da radę je napędzić. Czego oczekuję od słuchawek? Wyrazisty bass, nie zagłuszający reszty. Nie lubię jednak zbyt podbitych bassów w stylu k518. Do mojego telefonu przydałyby się raczej zimne słuchafony. chciałbym aby wysokie nuty były wyraziste ale nie świdrowały uszu. Do tego odrobinę przestrzenności. Chciałbym też aby słuchawki w miarę dobrze izolowały. Budżet: ok 200 zl

 

Słucham głównie dnb, trochę rock/nuMetal, rzadziej hip-hop.

 

Nie mam typów, ale zainteresowały mnie philips shl9600. Mało niestety o nich informacji. W innym temacie przy nokii 5530 proponowano właśnie je ale autor nie był skłonny wyrazić swojej opinii na ich temat ;)

Co myslicie natomiast o Sennheiserah 218,228? Albo Audio-Tehnica ATH-SJ5?

 

Czekam na propozycję gdyż jestem w tym temacie kompletnie zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie przesadziłem z wymaganiami. Szukam czegoś najlepszego w tej cenie. Używane słuchawki odpadają. Testowałem mój telefon z akg k402 i k404. Jeżeli chodzi o napędzenie to było ok ale niestety bass według mnie przesycony, nawet po zabawie z eq. No i praktycznie w ogóle nie izolują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności