Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat zastanawiam się nad słuchawkami Phonak Audeo 112, albo Audio Technica ATH-CK7, źródło to Ipek 3gs, ale myśle nad zmianą na cowona i9. Muzyka to głównie Hip-hop, jazz i Rock. Miałem wcześniej Jbl reference 220 i byłem z nich zadowolony, jednak chyba brakowało mi trochę góry, ale to moja opinia. proszę o jakieś ewentualnie inne propozycje. Cena może być większa, ale jakoś nieznacznie. Z góry dziękuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do iPhone 3GS nie bierz Phonaków, używałem ich z iPodem Touch i nie było to najlepsze połączenie (zbyt chłodne). Według mnie w tym przypadku lepiej spisywały się chociażby Apple in Ear.

 

Używam Audeo z Ipodem Touch i nie dostrzegłem żeby grało to chłodno - raczej neutralnie, tak jak nagrana jest płyta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Gra to super. Pękne wokale, bas jest szybki i srężysty, potrafi zejść jak trzeba dość nisko, separacja instrumentów na dobrym poziomie, scena przyzwoita. jak dla mnie to bajka - mogę słuchać muzyki dość długo bez zmęczenia.

 

Jak dla mnie bajka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności