Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki - wybór z kilku modeli do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym zakupić słuchawki składane, z pałąkiem. Z tego co wyczytałem bardzo dobre są AKG. Który model proponujecie: 420, 404 czy 414P? Macie jakieś lepsze propozycje? Z reguły słucham vocal trance, czasem drum & bass, z rzadka hardstyle. Zdarza się również , że posłucham piosenek z gitarką elektryczną, rocka. Poszukuje w miarę dobrego taniego odtwarzacza mp3. Co myslicie o creative zen?

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez qrczaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K414p to moim zdaniem maja w sobie az za duzo basu, mzoe w polaczeaniu z czyms zimnym sie sprawdza ale z x5 to byla tragedia, mimo ze lubie sporo basu.

K414 to porażka, nie są warte nawet 50 zł, a co dopiero 100-120, bo po tyle czasem kończą się aukcje na Allegro.

Jako-tako popularne były jeszcze jakieś 2 lata temu, teraz jest więcej modeli do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć V-jays są wybitne w kategorii nauszników portable. Nowe za niemal równo 200zł http://sonusmobile.pl/product-pol-10-Sluchawki-v-JAYS-czarne-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Saturnie Panie obsługujące stanowisko poinformowały mnie, że nie można odsłuchać u nich słuchawek.

 

Do 420 ponoć pasuje większość odtwarzaczy a jaki z listy podanych polecacie do 518?

 

SAMSUNG FM YP-Q3AB 4GB

SAMSUNG YP-R0JAB

SAMSUNG YP-Q2JAB 4GB

SAMSUNG YP-R0JCB 8 GB

 

Creative ZEN MX 8GB

CREATIVE zEN XFI STYLE 8GB

 

Sony NWZ-E443 4GB

 

Który z tych odtwarzaczy zgra się z 420 a który z 518? Liczę na wasze porady i doświadczenie.

P.S Nie pisze o cowonie. Na pewno jest bardzo dobry ale ja muszę mieć wyświetlacz :P

Edytowane przez qrczaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na kupnie playera do Słuchawek AKG 450. Który z tych modeli będzie najlepszy?

 

SAMSUNG YP-P3JCB 8GB

 

SAMSUNG YP-R0JCB 8 GB

 

SAMSUNG YP-Q2JAB 4GB

 

Sprawa dosyć pilna. A może coś innego. Ale priorytetem są te :)

Edytowane przez magnet13
połączyłem z ankietą tyczącą się praktycznie tego samego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności