Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SoundMagic Pl50 czy Sennheiser OMX 680?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam sie nad wyborem sluchawek SoundMagic Pl50 i Sennheiser OMX 680. Sluchawki beda mi sluzyc do sluchania w telefonie se c902. Moze polacacie jakies inne sluchawki??? Chodzi mi tylko o taka konstrkcje jak sennheiser z takimi klipsami na uszy.;)

Edytowane przez krikoxDcrip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sonusmobile.pl/product-pol-33-Prowadnice-do-przewodow-do-sluchawek-Audeo-PFE.html

Do doków z normalnym kablem powinny pasować. A... do Soundmagic w większości też dostajesz w standardzie coś takiego tylko czarne i grubsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć jak ten SE gra. Ale armatura z PL50 może obnażać to że jednak źródłem jest telefon a nie ukrywajmy, oddzielny player zagra lepiej. Sennki bym odpuścił bo pewnie są drogie a w ich jakości znajdzie coś tańszego. Jakbyś miał okazję to najlepiej spróbować PL30, grają specyficznie ale jak źródło jest ciepłe to fajnie. Tylko pytanie jak gra źródło. Nie masz mp3store gdzieś blisko żeby posłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. Moge odtwarzac muze z odtwarzacza mp4 JVC XA-F107b. Ale poluje na Pentagram Vanquish Volt 4gb. A na przyklad co bys proponowal normalne dokanalowki do 150zl i wtedy bym dokupil sobie te prowadnice do przewodow do sluchawek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może a-jays three ? powinny mieć kapke wiecej basu co armatura, a tego pentagrama sobie odpuść i kup normalny odtwarzacz a nie badziew

 

ps. tak 4ndr3, prowadzę dogę krzyżową przeciw badziewnemu sprzętowi i marketingowi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja bym PL30 spróbował. One grają dosyć lekko... klasycznie, polecam recenzję, mój kumpel na jej podstawie kupił PL30 do Samsunga Galaxy S i jest zachwycony. I zostaje 50zł ze słuchawek i 30zł z prowadnic żeby kupić jakiś lepszy player. ;)

I nie Pentagram... jak chcesz tanio i dobrze to kup Sandiska Fuze albo Clip+ ale nie Pentagrama bo one grają niezbyt i się sypią. A Sandisk ma już wyrobioną renomę w tej klasie cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności