Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do Sony NWZ-A826 (metal) 170zł


Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam A828, słucham metalu, cięższego rocka i przerobiłem wiele słuchawek. Z NE6 będzie papka, bo Soniacz sam w sobie jest bardzo ciepły, do tego ciepłe słuchawki, a-Jays nie słuchałem. Ja z kolei bardzo gorąco polecam do Sonego FA Silver Bullet.

 

Długo szukałem odpowiednich dla siebie doków i w końcu trafiłem na "rosyjskie pociski" i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Gitarki i wokale brzmią fenomenalnie, perkusja w pełni wygrywa, a co najważniejsze nic się nie gubi i każdy instrument można z osobna zlokalizować. Tylko niestety cena nowych ostatnio podskoczyła, ale widziałem kilka dni temu tutaj w komisie za ok 190 zł.

Edytowane przez cichy_Kazimierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te bullety troche drogie i ta obudowa, raczej dobrze by mi sie nie trzymały w uchu. Kiedyś używalem Creative Aurvana (doki) o podobnej budowie i mi wypadały. Szukam czegoś w stylu cx300.

 

 

 

 

EDIT: Tylko ciekawe jak by te PL50 zagrały.

 

 

Edytowane przez koko dzambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Tylko ciekawe jak by te PL50 zagrały.

Używałem swojego czasu A826 wraz z PL50 i ten zestaw grał wg mnie nienajgorzej. Z tego co pamiętam brakowało mi zejścia w basie i wybrzmiewanie talerzy było takie nienaturalne (to ze względu na charakterystykę zastosowanego przetwornika SIREN). Jednak słuchawki bardzo wygodne, ogólnie system zakładania over-the-ear jest komfortowy.

Edytowane przez im_becyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności