Skocz do zawartości

Iriver H10


Gość ~MONIKA~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~MONIKA~

co myslicie o iriverze h10 ? czy oplaca sie doplacac do 6 gb czy lepiej zostac przy 5 gb. jak z jakoscia dzwieku i czy to jest dobry odtwarzacz? a ivier h10 junior, wiem ze to flash i ma mniej pamieci ale slyszalam ze wyjatkowo dlugo moze pracowac. prosze o jak najszybsza opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem w posiadaniu H10 6GB, powiem tyle. W tej cenie moze znajdziesz coś lepszego, ale H10 ma dosyć niezłą końcówke mocy 2x16mW, nie nazekam na niego, chociaz nawigacja jest troche ze tak delikatnie powiem wkur...ająca. A co do 6 czy 5GB ja mam co prawda 6GB, ale najczesciej muzyką mam zapełnione co NAJWYŻEJ 4 GB, reszta idzie na jakieś dane. Więc jak chcesz miec duzo pamieci to 6GB, a jak wystarczy Ci sama muzyka to 5GB, jakość dzwięku jest napewno lepsza od iPodów (Nano). Z innymi playerami nie miałem porównania.

 

 

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie H10 jest całkiem udany. Ma zarówno zalety jak i wady. Do zalet zaliczymy bardzo dobrą jakość dzwięku, końcówkę mocy , stylowy wyględ:) no i możliwość wgrania nowego oprogramowania. Z firmware v2.51 uruchamia sie zaledwie parę sekund co może bardzo miło zaskoczyć. Fajnie także, że w wersji UMS można korzystać z Windows Media Player i wg niego synchronizować sobie z iriverem. Wady to rzeczywiście kiepska nawigacja. Ciężko znaleźć np. equalizer, a o dodaniu piosenki do pięciogwiazdowych już nie wspomnę. Niemniej można sie do nawigacji przyzwyczaić, a w iriverku sie zakochać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie hdd nie są dla ludzi uprawiających sporty. Jezeli chcesz miec duuuzo pamieci, oraz tak zeby móc biegać to polecam Sandisci na flashu. Jakość niezła, cena podobna i sa wytrzymalsze. Wstrząsy zmniejszają żywotność dysku

 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności