Skocz do zawartości

[500 zł] Głośniki do Komputera / 5.1 czy 2.1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na wstępie chcę zaznaczyć że nie wiedziałem w którym dziale napisać temat i jeżeli ten jest "nieodpowiedni" to przepraszam i proszę o przeniesienie .

 

Poszukuję głośników komputerowych w okolicach 500 zł max . Głośniki będą służyć do wszystkiego (grania , słuchania muzyki i oglądania filmów) . Moją pierwszą pozycją był zestaw 2.1 - Logitech z 2300 ale z "braku" produktu (jest ale już w mało sklepach i ceny ok 650zł) postanowiłem poszukać innych . Aktualnie mam kolumny Genius'a SP HF 2000A i grają one dobrze ale brakuje mi tego "bassu" , więc postanowiłem poszukać jakiegoś zestawu 5.1 ponieważ zestawów 2.1 nie ma aktualnie na rynku dobrych (do 500zł) . Do gustu przypadły mi Genius SW HF 6000 . Pokój mam ok 4x3m ? więc jeżeli rozstawie je dobrze dźwięk będzie przestrzenny . Słyszałem wiele zalet ale i wad tego produktu więc sam już nie wiem co robić . Zakupem 6000 kierowałem się ze strony techfanatyk . Co o nich sądzicie ?? może w tej cenie znajdę coś lepszego ?? Dodam tylko że kartę będę wymieniał na Asus Xonad DX/D1/DS i tu wiąże się następne pytanie . Czy jakaś "tańsza" karta nie da rady głośnikom czy musi to być DX/D1/DS ? . Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jestem posiadaczem Genius 5.1 6000. Niestety, nie mam porównania, bo poprzednie głośniki to jakieś leciwe creativy 2.0. Przy tych głośnikach dźwięk to po prostu maagia. Mam je od jakiegoś miesiąca i szczerze mówiąc jestem zadowolony. Jednak zastanów się co dla ciebie jest ważniejsze: muzyka czy filmy. Generalnie polecę te głośniki, bo jak za swoją cenę grają na prawdę dobrze, sub jest potężny. Używam ich na karcie xonar ds, ale zbytnio różnicy nie poczułem między integrą, sądzę, że to jeszcze nie ta klasa głośników. Tańszej karty niż DS moim zdaniem nie warto kupować, bo to może być tylko shit, chyba, że używkę.

Edytowane przez Mouse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności