Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Skullcandy Lowrider warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam - to słuchawki dla nastolatków, gdzie najważniejszy jest lans i wygląd.

Dźwięk to nie jest ich dobra strona.

Za tą cenę zastanów się nad Philips SHP5401

Edytowane przez YellowLabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto tutaj tego słuchał bo jest tylko kilka opinii o tej firmie i to od osób osłuchanych z różnorakim sprzętem, więc nie widzę powodu żeby im nie wierzyć. Z drugiej strony jak nie masz doświadczenia z tym jak co może grać to być może Ci się to granie spodoba i to też będzie dobre wyjście, ale uwierz, że w tej cenie są sprawdzone produkty.

 

Za delikatne? A co Ty chcesz ze słuchawkami robić? To nie buty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednk Philips Shp 5401 odpadają są troche za duże ..

potrzebuje słuchawek z małymi muszlami coś jak w tych Skullcandy Lowrider

 

a co myślicie o tych :

 

http://allegro.pl/sony-mdr-v150-mdr-v150-sluchawki-mega-dzwiek-em-i1381876043.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małych portable dobre są PortaPro, PX100/PX100-II, ostatnio na allegro były AKG K420 (albo K430 nie pamiętam) z wymienionym jackiem za 99zł i to też dobry typ. Skullcandy... słuchałem Hesh, niewygodne, wątłe, grały tak sobie a biorąc poprawkę na cenę to już całkiem a Lowrider będą pewnie podobne z tym że bardziej wątłe z uwagi na konstrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PortaPro czy w nich jakość dzwięku jest naprawdę w swojej cenie najlepsza?? jak pręzentują się one wizualnie na głowie słyszałem że nie za ładnie ?(wiem wygląd nie jest najważniejszy, ale też ważny)

 

do tej pory korzystałem z dokanałowych ale średnio słucham muzyki 3godziny dziennie na 80% głośności ... i musze zmienić bo słuch siądzie i będzie

Edytowane przez karolik8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to zostają PortaPro czy w nich jakość dzwięku jest naprawdę w swojej cenie najlepsza?? jak pręzentują się one wizualnie na głowie słyszałem że nie za ładnie ?(wiem wygląd nie jest najważniejszy, ale też ważny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pręzentują się one wizualnie na głowie słyszałem że nie za ładnie ?(wiem wygląd nie jest najważniejszy, ale też ważny)

 

Z Google:

 

 

 

[Wykasowane. Azahiel, masz rację :P]

 

 

 

Mnie tam się nawet podobają. Nie rozumiem ludzi mówiących, że są brzydkie...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zetknięciu z Hesh dam sobie głowę uciąć że Lowrider są gorzej wykonane i ze słabszych materiałów niż KPP. W Kossach tylko kabel jest lipny bo sztywnieje na mrozie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeszcze nie spotkałem słuchawek w których by kabel nie sztywniał..

Nie sztywnieje w: Vedia SRS300, Sennheiser MX370, AKG K518DJ, Audeo... ;)

 

Jeszcze co do KPP, są bardzo wygodne IMHO. Nie gniotą w ucha, a jak kogoś zaczną gnieść to pyk comfort zone -1 i przestają. :) Wygląd jak to ktoś powiedział jak wózek inwalidzki może się podobać. Vintage teraz w cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lowridery, miałem też hesh (dostałem, wersja limitowana - Metallica, fajnie to wyglądało ale pałąk pękł po 6 miesiącach). Lowrider "nawet" spoko tylko jak na moją głowę są za duże i nie dam rady w nich chodzić ;/

 

ALE, ostatnio miałem przyjemność posłuchać PortaPro i tak się napaliłem że już do mnie jadą (wersja 25th, popatrz sobie na allegro bo naprawdę ciekawe). Tylko wygląd IMO średni :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności