Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 150 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obecnie mam k550i z softem od w610, ale dźwięk i tak jest na MegaBass jakiś cichy, a jak sam dostrajam w EQ to trochę charczy.

 

Szukam odtwarzacza do 150 zł. Słucham Queenu, Oldfielda, Moore'a, czyli - class/hard/prog rock, blues rock, blues, no i pop. :P

 

Musi mieć sporo pamięci na pewno pow. 2 gb. wyświetlacz raczej obowiązkowo, dlatego ten Cowon odpada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w tel mam kartę pam. 1GB micro SD. Sansa jest właśnie fajna, ale nie za bardzo mi się podoba.

 

Max. mogę dać 170 zł. ;) Chciałbym iPoda - bo to iPod. Ale patrzę na Allegro i nie ma żadnego z tych co podałeś w tej cenie.

 

Co sądzicie o: http://allegro.pl/sandisk-fuze-4-gb-black-fm-okazja-i1376937728.html ?

 

Przystępna cena, 4 GB, jak włożę kartę to będzie 5... IMO ładniejszy od Clip+ - jak z dźwiękiem? No i czy to oryginał czy jakaś podróba?

 

 

Edytowane przez Dzejkop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znalazłby ktoś iPoda za tą cenę? Lepszy ma dźwięk niż sandisk fuze?

 

Bo jednak fajniejszy by był taki E30 - obudowa się nie palcuje, ale przekracza mój budżet, czyli nic z tego.

 

 

Edytowane przez Dzejkop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności