Skocz do zawartości

iPod 2G - doki do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W najbliższym czasie planuje zakup słuchawek. Interesują mnie doki do 200 zł. I tutaj znalazłem dwie bardzo ciekawe propozycje, a mianowicie: Sennheiser cx-400 II i Sony ex85. Niestety tutaj pojawia się problem, bo nie wiem, na które się zdecydować. Bardzo mi zależy na jakości dźwięku, ale wygoda też jest dla mnie ważna. Głównie słucham rocka oraz muzyki elektronicznej. Z tego co mi wiadomo w obu przypadkach występuje synergia z moim iPodem, więc tutaj nie ma problemu. Jednak jestem bliżej soniaków, ponieważ są raczej lepiej wykonane oraz staniały ostatnio :P. Pomóżcie mi wybrać, bo na prawdę nie wiem co w końcu kupić... A i jeszcze jedno - soniaków miałem już okazje posłuchać na moim sprzęcie i na prawdę ładnie grają, niestety cx400 nie ma nikt z moich znajomych, ale kolega ma cx300 - czy jest jakaś duża różnica pomiędzy tymi modelami, bo będę miał okazje posłuchać cx300 niedługo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-jays 2

ne6

ex85

 

Jak masz ex85 w cenie 99 zl gdzieś oryginałki to bym brał. Czasem się zdarzały po saturnach czy media marktach w takiej cenie. Miałem je - bardzo dobre doki, lecz izolacja nie jest ich mocnym punktem. ne6 teraz mam i dla mnie zbyt bassowe i mulące lekko. z a-jays2 bedzie raczej ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze wpadły do kawy i działają ;d (co prawda jest jakiś uszczerbek, ale ważne, że działają i dźwięk jest bez zmian). Tak jak napisał kolega wyżej - jedyna poważniejsza wada tych soniaczy to izolacja (chociaż dla innych to może być i zaleta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności