Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam takie wypowiedzi....

 

myslisz ze nie szukalem watkow o kazdym z nich?!

 

chodzi mi raczej o zestawienie a takiego nigdzie nie bylo.

 

bezposrednie porownanie dzwieku jaki mozna z nich uslyszec napisane przez kogos kto mial z obydwoma playerami do czynienia

 

wystarczajaco jasno sie wyrazilem kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie wypowiedzi....

 

myslisz ze nie szukalem watkow o kazdym z nich?!

 

chodzi mi raczej o zestawienie a takiego nigdzie nie bylo.

 

bezposrednie porownanie dzwieku jaki mozna z nich uslyszec napisane przez kogos kto mial z obydwoma playerami do czynienia

 

wystarczajaco jasno sie wyrazilem kolego?

 

 

zapraszam do recenzji, wyszukiwarki- masz napisane jaki dźwięk ma j3 i ipod touch 1 gen i 2 gem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem, zreszta niewazne...

 

wolalem fora internetowe 5 lat temu kiedy nie odsylali cie za kazdym razem do wyszukiwarek ktore nie wiadomo jaki catchphrase potrzebuja zeby znalezc to o co chodzi uzytkownikowi...

 

pojde do sklepow poslucham i sam wybiore wedle swojego subiektywnego uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie wypowiedzi....

 

myslisz ze nie szukalem watkow o kazdym z nich?!

 

chodzi mi raczej o zestawienie a takiego nigdzie nie bylo.

 

bezposrednie porownanie dzwieku jaki mozna z nich uslyszec napisane przez kogos kto mial z obydwoma playerami do czynienia

 

wystarczajaco jasno sie wyrazilem kolego?

 

Naucz się sam znajdować odpowiedzi na takie pytania. Nie, myślę, że szukałeś tak jak należy, o J3 pisze się stosunkowo niedawno a i tak ilość informacji o tym playerze jest olbrzymia.

Gdybyś jednak czytał wiedziałbyś, że nie ma stuprocentowej odpowiedzi - weź to albo to - na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle zatytulowalem topic,

 

mial byc cowon e2 porownany z touchem i gdy szukalem znalazlem dwa watki bez zadnej odpowiedzi

 

oddzielnie poczytalem o nich sporo, podobnie jak o taczkach zestawionych ze soba nie moge znalezc nic o obu markach w jednym temacie

Edytowane przez miq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle zatytulowalem topic,

 

mial byc cowon e2 porownany z touchem i gdy szukalem znalazlem dwa watki bez zadnej odpowiedzi

 

oddzielnie poczytalem o nich sporo, podobnie jak o taczkach zestawionych ze soba nie moge znalezc nic o obu markach w jednym temacie

 

 

to już nie moja wina że źle wpisałeś model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności