Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki dokanałowe do irivera t60 do 100pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

poszukuję niedrogich słuchawek dokanałowych do irivera t60

 

poczytałem trochę na forum i zastanawiam się nad poniższymi modelami:

 

soundmagic pl11

soundmagic pl20

creative ep630

philips she9501

philips she9551

Meelectronics M2

soundmagic pl30

 

nie jestem wielkim znawcą i raczej słoń mi na ucho nadepnął, ale chodzi mi o w miarę miękki bas nie przesadzony oczywiście dobrą izolację oraz wygodę długiego użytkowania

 

obecnie używam senków hd202 ale przydałoby się coś mniejszego

 

chętnie kupie coś o zbliżonych parametrach

 

aha słucham dużo hip hopu, ale i popu, funku i muzyki klasycznej

Edytowane przez tofelkse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego powiem Ci że ja sama miałam ten problem... polecam Ci szczerze sennki cxl300II naprawdę pięknie graja...basik jest cudowny środek też pięknie gra... nie ma lipy z nimi słuchawki są zrobione konkretnie, jeśli znasz już sennki to po co psuć sobie wrażenia dźwiękowe?? polecam naprawdę a że mi żaden słoń nie podeptał uszu więc wiem co mówię...smile.gif

Edytowane przez Agnieszka88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc

Niestety spóźniłem się ze zbiorowym zamówieniem z forum, a sam nie mam możliwości zamówić ani xearsów ani klipschów, choć chętnie bym je zakupił (gdyby była kolejna zorganizowana akcja na te słuchawki w najbliższym czasie to się piszę.

co do sennków to nie jestem jakoś do nich przekonany, obecnie z racji dostępnosci i problemów finansowych najbardziej zastanawiam sie na SM pl11 mee m2

 

Czy warto?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością moge Ci powiedzieć że kossy i iriver to nie jest dobrana para, wogole nie słychac tego czego by sie chciało mało dzwieku, ekspresji nie wiem jak jest z creativami moze lepiej ale nie recze za to.... miałam okazje słuchać kosów ze swoim i riverem było słabo... mi dobrze sprawiły sie sennki cxl300II nie żałuje ze je zakupiłam z iriverem graja cudnie mam wszystko czego potrzebuje....rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soundmagic już zamówione, przyszły wczoraj, póki co nie jestem zadowolony, ale dajmy się im wygrzać

Ja też nie byłem na początku bo PL11 prosto z pudełka gra tragicznie. Za jakieś 20h zacznie się robić przyjemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę już pograły i jest na pewno lepiej, ale na pewno nie tego oczekiwałem, wypóbowalem dziesiątki ustawień eq i większość gatunków muzycznych, narazie jako tako buja się z techno, a ja fanem techn nie jestem, poczekamy zobaczymy, narazie jest płasko, twardo, dudniąco i zamulenie:)

wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki winny się wygrzewać 80 h dla waszej wiadomości włącz niech sobie graja później posłuchaj zmian, tylko nie szykuj sie na jakieś wielkie nowości w brzmieniu.... biggrin.gif

Edytowane przez Agnieszka88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nastąpiło parę komplikacji, ale piszę notkę, by skończyć i zamknąć temat. Jak wypadają sm pl11 z t60? Jak dla mnie całkiem nieźle, ale od poczatku....

Naładowany optymizmem z forum, zniecierpliwiony podłączyłem słuchawki do grajka. Kilka dźwięków wystarczyło by skutecznie pozbawić mnie uśmiechu. Dźwięk by a i owszem ale magii jakoś brak. Nieudany zakup - pomyślałem. Kilkadziesiąt minut zabaw z eq, wszelkie style muzyczne na słuchawkach. Tylko przy techno i kilku innych kawalkach brzmiało to przystępnie. Zrezygnowany wrzuiłem grajacego t60 do szafki a kilka akumulatorków wpiąłem do ładowarki i zacząłem poszukiwać innych słuchawek. Po kilku dniach dałem drugą szansę, mala zabawa eq i o dziwo można bylo odczuć radość z dźwięku. Z racji, ze lubię basowe słuchawki, dźwięk z sm jak najbardziej mi odpowiada. Poszczególne dźwięki są fajnie wyseparowane, bas choć duży nie zaglusza reszty, czasem nawet w przyjemny osób drażni ucho. Co do wygody to znalazlo by się kilka zastrzeżen, ale nie ma co szukać dziury w całym. Pod czapkę wejdą tylko w piankach, chyba, ze ktoś ma olbrzymie dziury w uszach:) . Z perspektywy czasu brakuje mi tylko jednego w tych sluchawkach. Mianowicie w przypływie emocji i odsluchu ulubionych kawałków nie ma, za przeproszeniem, "*******nięcia". Biorę glośniej, ale niewiele to zmienia i czegoś jednak brak.

Podsumowując słuchawki grają ładnie. Kilka mankamentów się znajdzie, jednak cena i wyposażenie niwelują więszość z nich.

 

 

z pozdrowienami R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności