Skocz do zawartości

Co kupić do 210zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum itd itp.

A więc mam dość niski budżet 210zł na mp3/mp4. Myślałem nad ZEN MX 8GB, Vedia a10, Zen mozaic ez100 8 gb

Zależy mi na jakości dźwięku, pojemności. Słucham: hip-hop'u, metalu, popu.

Co do słuchawek nie mam jakiś wygórwanych wymagań max do 50zł.

Edytowane przez miki104
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same słabe odtwarzacze wymieniłeś.

 

weż cowona e2 bądz iriver clixa z allegro. Może e30 ? bądź po prostu clip ?

vedia ujdzie tylko jeśli chcesz najtańszym kosztem odtwarzacz z dołączonymi nienajgorszymi słuchawkami. Gra całkiem przyjemnie, ale nie wiem czy pasuje w 100% do słuchanej przez Ciebie muzyki. Creativy na wstępie odrzucamy :)!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz wybrać z tych co podałeś to vedia a10.

Acz trzeba brać pod uwagę że Vedia A10 lubi sprawiać problemy z tego co mówią posiadacze...

Najlepiej wziąć Clip+ albo Fuze moim zdaniem do Twoich wymagań. Slot na karty, tanie, sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosatw pentagramy i creativy. vedia też nie świeci ale z tych co podaleś chyba najlepsza. choś samego volta nie znam.

 

Creativy są tylko znane, nic poza tym. Marka wyrobiona przez głośniki do komputerów i chyba głównie przez jedne z pierwszych firmowych odtwarzaczy mp3 w Polsce na masową skalę. Nie słyszałam od dawna by mieli coś dobrego poza CALami, które w sumie nie są ich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vedia jest ok z srsami. E30 - chyba bym wolała, ale słuchawki ma raczej gorsze dołączone. Zastanowiłabym się nad clipem z allegro i reszta kast na słuchawki.

Ale jeśli chcesz zestaw słuchawki + odtwarzacz to vedia się nada. Kumpel problemów nie ma, nie wiem czy jest szczęściarzem czy może niektórzy odrobinę przesadzają

Edytowane przez kasiak89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności