Skocz do zawartości

Sprowadzenie Klipsch S2 z UK !.


cziloss

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano Pany !

 

Otoz wlasnie jestem swiezo po odczytaniu recki Aza - i musze stwierdzic, ze sluchawki bardzo mnie zainteresowaly. Dlugo szukam sluchawek do mojego iPhona 3Gs i recka spadla mi z nieba. Sluchawki w tej chwili do wyrwania od 180-220zl w Polsce. W tym przedziale cenowym jak i do 300zl sluchawki sa mozna powiedziec najlepsze Ex aequo z Eternami. Ale ! Kolejna znak od boga i mamy oto piekna promocje tutaj: http://www.amazon.co.uk/Klipsch-IMAGE-S2-Image-Headphones/dp/B002FB7IX4/ref=pd_cp_ce_1 18 funto <-- grzech nie brac. O ile amazon z USA ma pretensje ( jak zwykle ... ) do wysylania rzeczy do PL i daje monstrualne koszty o tyle UK powyzej 25funtow wysyla za free. I tak sobie pomyslalem, zem oze bylby ktos chetny do kupienia tych sluchaweczek ? Narazie jest nas dwoch: Ja + Jackzor ( wiec juz ship free ) ale moze jezeli ktos by sie jeszcze skusil pisac napewno cos wymyslimy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok faktycznie UK wyślą do Polski. Wcześniej sprawdziłem z innego sklepu na amazonie gdzie były po 15 funtów i mi napisało że się nie da.

Ale tak to to nie ma problemu.

 

Aha i Panowie...

Only 4 left in stock--order soon (more on the way).
Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nas narazie 3:

 

- Czilos

- Jackzor

- Boryc

 

W tej sytuacji wychodzi 255,27zl ~ 260zl. Wiec po +/- 85-90zl.

 

+ 4 rezerwa Luk@s - nie ma problemu moglbym ci nawet podrzucic jakby wszystko doszlo do skutku.

 

@ piotrus - jezeli to mozliwe to ja sie na 101% pisze wiec jakbys mogl mi na maila albo pw szczegoly napisac jakby to wygladalo.

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam znać jutro czy tak czy nie, więc póki co nie wliczaj mnie, chyba, że zamówisz na zapas więcej sztuk niż chętnych jest.

A co do tych 4 sztuk nie martwcie się. W tej samej cenie na Amazonie są Klipsch X1. O ile mi wiadomo, to jest to samo co S2 dokładnie. Ale to się musicie upewnić.

Edytowane przez Luk@s
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tylko problem czasu... Czym więcej nas będzie, tym dłużej wszystko potrwa.

cziloss, jakieś info więcej - pisz też do mnie.

piotrus-g, właśnie, szczegóły... widzę, że jesteś z Warszawy, dobrze się składa. : )

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie wyglądało - jak każde inne zbiorowe zamówienie prowadzone ze mną :)

robimy listę, którą zamykamy danego dnia.

Wysyłam wszystkim PM z danymi do przelewu. Czekam na przelewy - składam zamówienie.

Zamówienie ląduje w PL - adresuję paczki i wysyłam.

 

Ponieważ jest to trochę większa sprawa niż pianki comply które do tej pory rozprowadzałem. Musicie założyć ok 10zł na wysyłkę ok 7-8zł przesyłka i 1zł koperta bąbelkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie wiec lista wyglada nastepujaco:

 

- Czilos

- Boryc

- Jackzor

- 007Andrew/Luk@s

 

Sa tylko 4 pary ale sadze, ze dowioza ?

 

- Nucc

- 007Andrew

 

Kto jest w stanie wplacic pieniadze do konca tyg ? Ja moge w tej chwili wplacic pieniadze.

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrus-g, czas do niedzieli, potem nie ma sensu. Wszyscy musieliby zrobić przelew do czwartku, żebyś na piątek miał pieniądze.

 

I czy byłaby możliwość dostarczenia pieniędzy i odebrania produktu osobiście?

 

Sa tylko 4 pary ale sadze, ze dowioza ?

Może dowiozą, może nie dowiozą...

 

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wchodzę w to :)

 

 

Ale pytanie z innej beczki - jak jest z cłem w tym wypadku?

Sklep jest w UK.

 

Przy zakupie już 2 sztuk wysyłka jest za darmo, więc IMO jakieś wielkie zbiorowe zamówienia tak jak w przypadku Clipów nie mają sensu. Macie ochote na słuchawki to je po prostu zamówcie, kupcie 2 pary i dajcie znać w temacie, a chętnego na drugi zestaw znajdziecie w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrus-g, czas do niedzieli, potem nie ma sensu. Wszyscy musieliby zrobić przelew do czwartku, żebyś na piątek miał pieniądze.

 

I czy byłaby możliwość dostarczenia pieniędzy i odebrania produktu osobiście?

 

Jeśli chodzi o mnie - nr konta na PW, dane adresowe i przelew zaraz będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja od razu moge wplacic kase tak samo jako Andrew - Piotrus mozna prosic o dane do przelewu na PW ? i w takim wypadku jaka kwote trzeba przelac ? 100zl ? Sluchawki wychodza ok 85zl wiec + 15zl dajemy na przesylke + grosze za twoj czas - tak ci odpowiada czy nie bardzo ?

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE dobra Panowie widzę że się rozpędziliście mocno z tymi zamówieniami.

Proponuję nie rozbijać tego na nie wiadomo ile zamówień bo i ja nie mam czasu się aż tak bawić.

Panowie są 4szt S2 i dość spora liczba X1. te słuchawki są dokładnie tym samym i niczym się nie różnią - stanowisko oficjalne klipscha.

Więc pierwsza czwórka łapie się na S2 a reszta na X1.

100-ówka za wszystko mi odpowiada jak najbardziej. Nawet uważam że to aż za duża marża, ale jeżeli reszcie odpowiada to nie mam z tym problemu.

Oczywiście osoby z warszawy i okolic zapraszam po odbiór osobisty wtedy cena wynosi 85zł oczywiście.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrus-g, a pieniądze też mogę dostarczyć osobiście? Dla mnie byłoby to najwygodniejszym rozwiązaniem, a i dla Ciebie będzie więcej na piwo : ) Mam na myśli jutro, czwartek, piątek.

 

Pozdrawiam

Tak, dopóki będzie to przed zamówieniem.

Zamówienie proponuję zamknąć w piątek osoby zdecydowane mogłyby mi już robić przelewy w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zdecydowanych na jutro juz mialbys 4 :). Akurat tych co biora s2 czyli: Ja, Jackzor, Nucc i Andrew. Reszta bedzie brala X1. Ale jezeli chcesz czekac do pt. to nei ma problemu byleby bylo wiadomo komu S2 komu X1

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności