Skocz do zawartości

Problem z iPhone 3gs


okicze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

Wczoraj sprzedałem telefon iPhone 3GS na allegro - chciałem go wyczyścić i dałem na wyczyść iPhona (kontakty multimedia i takie tam..). Telefon sie nie chce włączyć. Ukazuje się jedynie jabuszko i te kułeczko w środku się przez chwile kręci i dalej nie przechodzi do ekranu głownego. PC nie czyta telefonu (nie ma dzwięku przy podłączaniu) telefon rozładowywałem ale wciąż to samo. Telefon przywiozła mi siostra z angli ze złamanym oprogramowaniem po polsku.

Co z tym zrobić? O.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na niego gwarancje jeszcze to powinieneś go oddać. Ja miałem podobnie oddałem na gwarancję i zmienili mi softa. Teraz wszystko działa wyśmienicie. Nie wiem jak tam z gwarancją na telefon zakupiony w innym kraju, no i kolejna kwestia czy w serwisie będą sprawdzać czy było coś w telefonie robione (w moim przypadku nie sprawdzali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na iOS 4.2.1 jest doś duży problem z simlockiem. Apple zastosowało tam modem w werji 6.xx.xx i jak zdejmiesz simlocka za pomocą Ultrasn0w nie będziesz mógł wgrać żadnego softa który ma modem o niższym numerze niż 6 na początku. Np jak iOS 4.3 będzie miało modem 5.xx.xx to nie będziesz mógł zaaktualizować do tej wersji. Jest jeszcze sprawa GPS który podobno psuje się po zastosowaniu Ultraso0w 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności