Skocz do zawartości

Słuchawki 100-120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam więc recenzję KSC75. Porta i PX100-II w takim układzie odrzuć. Jeszcze może Philipsy SHP5401 weź pod uwagę, też recka jest. I się z oboma poniżej 100zł zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to otwarte, więc może być kiepsko z izolacją.

 

do KSC75 możesz dokupić pałąk od kpp i voila, masz zwykłe nauszniki, nie clip-ony. swoją drogą już po dogięciu fabrycznych haczyków nie ma moim zdaniem problemu z komfortowym słuchaniem muzyki w autobusie (jak podpinam je do clixa, to ustawiam 50% głośności), a na pałąku od porta pro powinno być nawet lepiej. gorzej z wyciekiem, możesz wkurzać ludzi siedzących blisko Ciebie muzyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, rzeczywiście są one na allegro, co nie zmienia faktu, że nie jestem nimi chyba zainteresowany.

 

Wiem, że jestem cholernie upierdliwy, ale będą to w sumie moje pierwsze porządne słuchawki, także chciałbym dokonać dobrego zakupu. Macie więc może jakieś inne propozycje, które pasowałyby do opisu, który zawarłem parę postów temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100--120 to raczej tanie słuchawki.

Dla kogoś kto zaczyna niekoniecznie. Wiem po sobie. ;)

Ja bym strzelił w używane K518DJ (czasem da się za 120zł ustrzelić) i jak będzie za ciemno to można im wyjąć gąbki i po problemie.

Albo tu http://forum.mp3store.pl/topic/71075-s-akg-k430-uzywane/ są K430 (chyba one zamknięte są z tego co pamiętam) za 120zł właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mam złe wspomnienia z kupowaniem używanego sprzętu. A możesz polecić coś innego? Tylko, żeby było to nowe słuchawki, a nie używane? Bardzo mnie zainteresowały KOSS UR-40 - podobno świetny dźwięk, tylko niestety są otwarte i nie wiem, jak z tą otwartością jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności