Skocz do zawartości

Następca Clix2 dla mojej żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

bardzo potrzebuję porady co do zakupu słuchawek i odtwarzacza na gwiazdkę dla mojej żony. Ma to być prezent na gwiazdkę, imieniny (Ewa) oraz rocznicę.

Na moje ucho to usiadło 10 pokoleń słoni i zupełnie nie znam się na jakości dźwięku jak zimny czy ciepły. Wiem, że moja druga połówka używała do niedawna Clix2 4GB i byłą zachwycona jakością. Niestety padł wyświetlacz i musiała powrócić do starego soniaka video walkman i już narzeka na jakość dźwięku. Czy ktoś wie może jaka jakość cechowała Clix2 i zna podobny odtwarzacz, który jest do kupienia u nas w Polsce? Ja robię zazwyczaj zakupy na mib.bz. Wczoraj 3godziny czytałem posty innych użytkowników bo wiem jak to jest zaśmiecać forum kolejnym podobnym postem beż użycia wyszukiwarki. Po 3godzinach jestem chyba zdecydowany na iriver E30 a słuchawki PL11. Czy on ma dźwięk podobny do clix2? Po 11latach małżeństwa udało mi się zebrać "kilka" wskazówek dot preferencji mojej żony co do mp3:

-min 8gb

-do słuchania rocka, popu

-mały (dlatego raczej samsung p3 odpada)

-wyświetlacz aby mogła wybrać konkretną piosenkę (Cowon E2 odpada)

-ciche przyciski (to akurat dla mnie bo trochę mnie denerwował clix2 i to klikanie w nocy jak sobie szukała piosenki i chociaż to na moich rękach ten clix2 się zepsuł to nie zrobiłem tego umyślnie :) oczywiście ciche przyciski to najmniejszy szczegół chociaż P3 byłby idealny)

-słuchawki dokanałowe

-jakby słuchawki i player był czerwony....

-podobne brzmienie(ciepły? zimny?) jak clix2

-radio koniecznie

-slot na karty microSD też byłby mile widziany

-standardowe kable do ładowania\komunikacji z komputerem - typu mini USB

 

Mam nadzieję, że temat dot. następcy Clix2 nie jest powtórzony i nie zmarnuję waszego czasu niepotrzebnie

 

Ciepło\Zimno(jak to woli :-) pozdrawiam i z góry dziękuję

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za bumpa,

znów zmieniłem zdanie i teraz myślę jednak o Samsungu P3, duży ale więcej bajerów od E30 i o wiele więcej pozytywnych opinii niż grajek irivera.

Czy ktoś jest w stanie przyrównać go do Clix2? Clix2 to zimny czy ciepły playerek? bassowy? a jak Samsung P3?

Pełna nazwa to YP-P3 tak? Coś mało w necie sztuk tego. Na allegro tylko jedna

A słuchawki douszne mogą być SoundMagic PL11?

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucha rocka, trochę popu. 30 seconds to mars, david guetta, pink itd.

Teraz ma soniaka i jakieś słuchawki sennheiser ale nie wiem jaki model bo pudełko wywaliła. Basy tam są kiepskie ale jej odpowiadają, więc to nie mają być bassowe słuchawki.

Pewnie kupie te Klipsch X1M, 220zł. Tych bulletów nie moge zidentyfikować, wyskakuje mi jakieś 100 różnych w google. Jakiś konkretny model to powinien być? Bardzo fajne są te co wyglądają jak prawdziwe pociski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem E2 - rewelacyjne wykonanie, szkoda tylko, że nie ma skakania po folderach\albumach

Dostałem również P3..... zepsuty. Z przycisku się nie włącza, pod USB działa, daje sygnał, że bateria full. Mogę przegrywać pliki bez problemu ale tylko odłącze zasilanie i ekran gaśnie i nie idzie włączyć go na akumulatorze.... ehh to po prezencie... taki urok allegro. Firmware wgrywałem ale nadal przycisk nie uruchamia sprzętu.

Powodzenia z P3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E2, zainstaluj FW 1.12 i robisz jeden klik << albo >> i drugi przytrzymany tym samym. I skacze. ;)

Co do P3... ja miałem podobnie z S10, musiał leżeć całą noc pod USB i... rano ożył. Może spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a wiesz co to znaczy reklamacja?

Odsyłasz jako niesprawny, przysyłają nowy na ich koszt. Trochę wysiłku jednak trzeba w to włożyć - ale łatwiej oczywiście zrzucić winę na allegro :)

 

Co do klipsch. Czy te nie są podobne do X1 a tańsze? http://www.amazon.co.uk/Klipsch-IMAGE-S2-Image-Headphones/dp/B002FB7IX4/ref=pd_cp_ce_1_img

Sam bym się skusił na takie słuchafony.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności